Rodzinne Podolany stawiają na wygodę mieszkaniahousemarket.pl - 21 września 2020 17:12


Wybór domu czy mieszkania to dla wielu osób jedna z ważniejszych decyzji w życiu. Rozważamy, jaka lokalizacja będzie najkorzystniejsza, jakiego metrażu i ilu pokoi potrzebujemy, kalkulujemy nasze możliwości finansowe. Porównując oferty warto jednak pamiętać o jeszcze jednej kwestii - udogodnieniach, które przygotował deweloper.

Osiedle Rodzinne Podolany zaprojektowane zostało tak, aby stanowiło nie tylko ofertę dla potencjalnych klientów, lecz by stało się również komfortowym miejscem do życia dla jego mieszkańców. Deweloper osiedla, Sky Investments zadbał o elementy małej architektury, które wpłyną na aspekty estetyczne, bezpieczeństwo oraz wygodę mieszkańców. W tym zakresie zaplanowano wykonanie dróg wewnętrznych, chodników oraz oświetlenia.

- Po zakończeniu budowy całego osiedla zostanie wylana nowa nawierzchnia ulicy Heleny Rzepeckiej, przy której zlokalizowana jest inwestycja. Do każdego z lokali przynależeć będzie jedno lub dwa miejsca postojowe - mówi Małgorzata Walczak-Łondka, specjalista ds. sprzedaży firmy Sky Investments.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wykończenie wnętrz mieszkań i domów jest dla wielu klientów procesem bardzo angażującym. Deweloper oprócz standardu wykończenia proponuje również usługi firmy zajmującej się wystrojem i projektowaniem.

- Dzięki współpracy z redNet Dom nasi klienci mają do wyboru kilka opcji wykończenia w różnych wariantach cenowych. Projektant wnętrz dedykowany do obsługi naszej inwestycji przygotuje propozycję aranżacji - dodaje Małgorzata Walczak-Łondka.

Dzięki temu mieszkańcy nie muszą martwić się o wybór i zakup materiałów wykończeniowych.

Niezdecydowanym co do stylistyki wnętrz przyjdzie z pomocą doświadczony projektant. To oszczędność nie tylko czasu, ale i sposób na uniknięcie stresu – bez zmartwień będzie można zaplanować wymarzone miejsce.

Klienci Sky Investments mogą też skorzystać z bezpłatnego wsparcia specjalisty ds. finansowych, który pomoże w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytu, jak również w dopełnieniu niezbędnych formalności.

W ramach osiedla Rodzinne Podolany deweloper proponuje mieszkania dwupoziomowe o powierzchni około 76 - 79 mkw wraz z tarasami na dachu o powierzchni ok. 18 mkw oraz domy o powierzchni 91 – 105 mkw z prywatnymi ogrodami.