Rodzinny Zakątek pod Poznaniem jeszcze większy

Jeszcze w tym roku ukończone zostaną kolejne szeregowce wchodzące w skład V etapu inwestycji Rodzinny Zakątek. Deweloper KM Building planuje realizację również kolejnych udogodnień dla mieszkańców.

Autor: housemarket.pl 31 stycznia 2022 11:04

  • Trwa realizacja V etapu inwestycji Rodzinny Zakątek w Błażejewie.
  • Deweloper KM Building rozbudowuje osiedle o kolejne szeregowce.
  • Według harmonogramu będą gotowe w II i III kwartale bieżącego roku.

- Aktualnie jesteśmy w trakcie ocieplania pierwszych budynków, a także montażu więźby dachowej i jej pokrycia na pozostałych. Kontynuowane są również prace wewnątrz domów - powiedział Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

W ofercie dostępne są domy o powierzchni 74 i 92 mkw., których cena wynosi odpowiednio 399 tys. zł brutto oraz – zależnie od powierzchni działki – od 455 do 510 tys. zł brutto.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Układ pomieszczeń umożliwia podział domu na strefę dzienną i nocną. Daje to poczucie prywatności i swobody wszystkim domownikom. Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchennym, toaleta oraz pomieszczenie gospodarcze. Z kolei piętro to 2 lub 3 sypialnie oraz łazienka.

CZYTAJ TEŻ: KOLEJNE DOMY OD KM BUILDING 

Jest jeszcze „dodatkowy pokój” w postaci wymarzonego ogrodu, który gwarantuje, zwłaszcza dzieciom, kontakt z przyrodą i przebywanie na świeżym powietrzu.

Deweloper dużą wagę przykłada również do zagospodarowania terenu wokół inwestycji. Powstała brukowana droga dojazdowa, są dwa place zabaw. Drogi wewnętrzne, pomiędzy budynkami mają szerokość 8 metrów, a przed każdym domem, w zależności od nieruchomości dostępne są 1 lub 3 miejsca parkingowe.

- Ciągle rozwijamy nasze osiedle z myślą o jego mieszkańcach. W planach mamy kolejne udogodnienia, takie jak część handlowa i część rekreacyjno-sportowa, które podwyższą wysoki już komfort życia codziennego - mówi Maciej Bartczak.

Rodzinny Zakątek zlokalizowany jest w Błażejewie na terenie gminy Kórnik, około 20 minut jazdy od Poznania. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych