Rodzinny Zakątek pod Poznaniem wkrótce przyjmie mieszkańców

Jeszcze w tym roku deweloper KM Building przekaże mieszkańcom 12 domów w zabudowie szeregowej. Jednocześnie trwa budowa kolejnych 23 domów, której zakończenie zaplanowano na II kwartał 2020 roku.

Autor: housemarket.pl 27 listopada 2019 12:53

To jest bardzo pracowity rok w ramach rozbudowy osiedla Rodzinny Zakątek w podpoznańskim Błażejewie. Wiosną, nowym mieszkańcom deweloper przekazał 11 domów w zabudowie szeregowej, a już niedługo klucze do mieszkania otrzyma kolejne 12 rodzin.

- Obecnie trwają prace wykończeniowe, w tym brukarskie - mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Szeregowiec, który zostanie oddany jeszcze w tym roku to domy o powierzchni 86 mkw, a cena to 330 tys. zł brutto. Jednocześnie trwa budowa dwóch kolejnych szeregów - nr V i VI. Pierwszy z nich to domy o powierzchni 70 mkw oraz dwa skrajne po 86 mkw. Natomiast szeregowiec nr VI to domy o powierzchni 86 mkw. Wstawiona została już stolarka okienna, a także trwają prace dekarskie oraz elewacyjne.

Zakończenie realizacji tych dwóch szeregów inwestor planuje na II kwartał 2020 roku. Wszystkie domy będą oddawane w podwyższonym stanie deweloperskim. Nabywca nieruchomości otrzymuje m.in. trzyszybowe okna, drzwi wejściowe o podwyższonym standardzie, skrzynki i prowadnice rolet zewnętrznych, instalację do kominka, ogrzewanie podłogowe czy kondensacyjny piec gazowy.

Domy otrzymują oświetlenie, ogrodzenie, trawniki, podjazd dla samochodów, przestronne tarasy z piaskowca i pergole. W zależności od nieruchomości dostępne są od 1 do 3 miejsc parkingowych. Wraz z rozbudową osiedla powstała także droga dojazdowa z kostki brukowej. W planach inwestora jest także poszerzenie części usługowo - rekreacyjnej.

Osiedle Rodzinny Zakątek powstaje w Błażejewie, niedaleko Kórnika, niecałe 20 kilometrów od Poznania. Dogodny dojazd zapewnia droga ekspresowa S11. Dostępna jest również komunikacja podmiejska. Teren inwestycji graniczy z lasem, a liczne trasy rowerowe oraz ścieżki biegowe czy spacerowe z pewnością zadowolą osoby lubiące aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu. Z kolei w pobliskim Kórniku funkcjonują szkoły, przedszkola, apteki i liczne centra czy punkty handlowo - usługowe.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych