Rodzinny Zakątek z nowymi domami

Zakończyła się budowa trzeciego etapu inwestycji Rodzinny Zakątek w podpoznańskim Błażejewku. Powstało 31 domów w zabudowie szeregowej, a jeszcze tylko dziewięć z nich czeka na nowych właścicieli. Ich zakup jest możliwy w ramach programu MdM z przesunięciem ostatniej raty na rok 2018.

Autor: HouseMarket.pl 29 września 2016 15:31

W ramach trzeciego etapu rozbudowy osiedla powstało 31 domów o powierzchni 70 i 86 mkw. Oddane do użytku domy są piętrowe, co umożliwia wygodny podział na strefę dzienną i nocną. Posiadają również balkony, podjazd dla samochodów, przestronne tarasy z piaskowca oraz pergole.

Jednocześnie powstała droga wewnętrzna z kostki brukowej. Do każdego domu przynależy działka. Jej metraż waha się od około 120 do 300 mkw., w przypadku działek skrajnych. Gotowe już nieruchomości spełniają założenia rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Deweloper KM Building wykazuje dużą elastyczność przy zakupie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

 – Proponujemy klientom gotowe domy w ramach programu Mieszkanie dla Młodych z puli środków przeznaczonych na 2018 rok. To oznacza, że już teraz mogą się wprowadzać, a zapłatę ostatniej raty z dofinansowania rządowego przesuwamy na styczeń 2018 roku – mówi Maciej Bartczak współwłaściciel KM Building.

Najmniejszy dom o powierzchni 70 mkw. i działce około 120 mkw. kosztuje 259 tys. brutto, natomiast największy, o powierzchni 86 mkw. i działce około 300 mkw. – 340 tys. złotych brutto. Łącznie w sprzedaży pozostało jeszcze dziewięć domów. Nowi właściciele otrzymują pełną własność z odrębną księgą wieczystą. Warto dodać, że lokale oddawaną są w podwyższonym stanie deweloperskim, a inwestor zadbał o małą architekturę.

Powstanie również pawilon handlowo-usługowy o powierzchni 125 mkw. oraz plac zabaw o powierzchni aż 300 mkw. Inwestycja mieści się w malowniczej okolicy, niecałe 20 kilometrów od Poznania. Dogodny dojazd zapewnia droga ekspresowa S11.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych