Ronson Development: szósty etap projektu Nova Królikarnia już w sprzedażyhousemarket.pl - 04 czerwca 2020 11:01


Trzy kameralne wille miejskie liczące łącznie zaledwie 23 apartamenty – tak prezentuje się najnowszy, szósty etap prestiżowego osiedla Nova Królikarnia realizowanego przez Ronson Development w sercu warszawskiego Mokotowa. Etap ten właśnie trafił do oferty sprzedaży. Jego ukończenie planowane jest w połowie przyszłego roku.


– Niska, kameralna zabudowa, własny park z jeziorem, zaciszna okolica mimo lokalizacji niemal w centrum Warszawy – to tylko niektóre wyróżniki osiedla Nova Królikarnia. Nic dziwnego, że nowe apartamenty w tej inwestycji są zawsze bardzo wyczekiwane przez klientów, szczególnie tych poszukujących zieleni, luksusu i prywatności. W szóstym etapie Novej Królikarni oferujemy zaledwie 23 apartamenty o powierzchni już od 60 m2, każdy z przestronnym balkonem lub tarasem, a na nabywców lokali na parterze czekają ogródki o powierzchni do nawet 350 m2. Etap ten jest przedostatnim, w którym powstaną apartamenty, tak więc jest to już jedna z ostatnich szans, aby stać się właścicielem jednego z nich – wskazał Andrzej Gutowski, wiceprezes oraz dyrektor ds. sprzedaży Ronson Development.

Spośród 23 apartamentów oferowanych w szóstym etapie inwestycji, 11 to lokale 4-pokojowe o powierzchni od 86 do 128 mkw. Klienci mają ponadto do wyboru 7 apartamentów 5-pokojowych o powierzchni od 114 do 116 mkw, a także 5 apartamentów 3-pokojowych o powierzchni od 60,8 do 77 mkw. Ceny lokali w tym etapie zaczynają się od 12 490 zł za mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Ukończenie budowy szóstego etapu planowane jest już za rok – na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2021 r. Nieco wcześniej, odpowiednio w czwartym kwartale 2020 r. i w pierwszym kwartale 2021 r., gotowe będą realizowane równolegle etapy czwarty i piąty. Obejmują one łącznie 54 apartamenty w siedmiu willach miejskich. Połowa z nich została już sprzedana.

We wszystkich dotychczasowych etapach Novej Królikarni Ronson Development sprzedał łącznie ponad 200 apartamentów i segmentów.

 Luksusowe domy gotowe już latem

Osoby poszukujące jeszcze większej przestrzeni i prywatności będą mogły się wprowadzić na osiedle u podnóża Skarpy Warszawskiej już za około dwa miesiące. W sierpniu br. zakończy się bowiem budowa drugiego etapu domów – 18 luksusowych segmentów o powierzchni od 195 do 215 m2. Do każdego domu przynależny jest ogród o powierzchni nawet 400 m2.

– Nowoczesny dom z pięknym ogrodem, widokiem na park, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum to unikalna oferta na warszawskim rynku. Nie byliśmy więc zaskoczeni, gdy segmenty jednorodzinne zrealizowane w pierwszym etapie sprzedały się bardzo szybko. Na nabywców domów w Novej Królikarni czekają ponadto rozwiązania typu smart home czy stacja ładowania samochodów elektrycznych w przestronnym garażu podziemnym. A całość ze wszystkich stron otoczona będzie zielenią, zapewniając maksimum kameralności i prywatności – podkreśla Andrzej Gutowski.