Ronson organizuje dni otwarte i wyprzedaż na Osiedlu SakuraHouseMarket.pl - 29 lutego 2016 10:02


Ronson zaprasza 5 marca na dni otwarte osiedla Sakura. Deweloper ogłasza jednocześnie wyprzedaż ostatnich trzypokojowych i czteropokojowych mieszkań. Cena za metr kwadratowy zaczyna się od 6600 zł.


Osiedle Sakura, zlokalizowane przy ul. Kłobuckiej na Mokotowie, składa się z czterech budynków, w których znajduje się łącznie 515 gotowych lokali. Mieszkania posiadają balkony, tarasy lub przeszklone werandy oraz duże drewniane okna, z których roztacza się widok na pobliski tor wyścigów konnych.

Za projekt architektoniczny osiedla odpowiadała pracownia CK Architekci, a generalnym wykonawcą była firma Hochtief Polska.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wyjątkowym atutem inwestycji Ronsona jest wielki ogród japoński – jedyne takie miejsce w Warszawie. Ma ponad cztery tysiące metrów kwadratowych, czyli nasadzenia zajmują powierzchnię 15 kortów tenisowych.

Centralnym obiektem ogrodu jest drewniana altana. Resztę terenu wypełniają pagórkowate grządki z roślinami. Symbolizują one wyspy archipelagu Japonii. Zwracają uwagę kamienne elementy, okrągłe krzewy i rododendrony oraz akcenty wodne. Na osiedlu jest przedszkole Wszystkie Skarby Mamy.