Ronson rozwija poznański Grunwald

Dzielnica z tak ogromnym potencjałem, zasługuje na najlepsze projekty inwestycyjne – uważają przedstawiciele Ronson Development. Po sukcesie inwestycji Młody Grunwald i Grunwald2 - wieloetapowych projektów, w ramach których wprowadzono na rynek ponad 660 mieszkań, już wkrótce z przedsprzedażą rusza Grunwaldzka 240. To kontynuacja obecności dewelopera na ważnym dla spółki rynku poznańskim.

Autor: housemarket.pl 03 marca 2021 13:51

- Na fali sukcesu naszych poprzednich inwestycji zrealizowanych w Poznaniu, zdecydowaliśmy się uruchomić kolejny projekt w tej dzielnicy. Grunwald ma wiele możliwości rozwojowych, które wzmacniają świetna komunikacja miejska, bliskość zagłębia biurowego, ale też terenów zielonych, takich jak Las Marceliński - mówi Justyna Hamrol-Wasielewska, regionalny dyrektor sprzedaży i marketingu w Ronson Development.

Grunwaldzka 240 została zaprojektowana jako inwestycja butikowa. W projekcie powstanie tylko 70 mieszkań, o metrażach od 26 do 82 mkw. Przeważającą większość będą stanowić mieszkania dwupokojowe z aneksem, o metrażu 35 mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Otwiera to możliwości między innymi dla inwestorów, którzy znajdą w ofercie małe, kompaktowe mieszkania, do zakupu pod wynajem. Inwestycja już teraz cieszy się bardzo dużą popularnością. Zapowiedź przedsprzedaży sprawiła, że mamy już listę klientów oczekujących, dlatego liczymy, że bardzo szybko zostanie ona sprzedana - mówi Justyna Hamrol-Wasielewska.

Grunwald to jedna z najprężniej rozwijających się dzielnic Poznania, bardzo popularna wśród mieszkańców miasta.

- Chcemy wykorzystać jej potencjał, dlatego zdecydowaliśmy się na zakup kolejnej działki, przy ulicy Smardzewskiej. Powstanie tam ponad 300 lokali. Poznański Grunwald to naszym zdaniem dobry adres - mówi Karolina Bronszewska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych