Ronson rusza z przedsprzedażą projektu EKO Falenty

Ronson Development rozpoczął przedsprzedaż inwestycji EKO Falenty pod Warszawą. W pierwszym etapie projektu powstaną 42 domy w zabudowie szeregowej, wyposażone w rozwiązania ekologiczne.

Autor: housemarket.pl 19 maja 2022 14:29

  • Inwestycja Ronson Development, realizowana w Falentach pod Warszawą, jest odpowiedzią na trend, który na dobre zagościł wśród kupujących w efekcie pandemii koronawirusa.

  • Inwestycja w Falentach od samego początku była projektowana jako EKO inwestycja.

  • W projekcie będą wykorzystane kotły kondensacyjne oraz oświetlenie LED, a inwestycja zostanie wykonana przy użyciu ekologicznych materiałów budowlanych.

Nabywcy coraz chętniej szukają przestrzeni do życia poza miastem, w otoczeniu przyrody, z możliwością zorganizowania dodatkowego miejsca do pracy zdalnej.

- Mocnym atutem podmiejskich lokalizacji jest ich cena, która de facto pozwala zamienić mieszkanie w centrum miasta, na dom w obrębie aglomeracji - mówi Andrzej Gutowski, wiceprezes, dyrektor sprzedaży Ronson Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: RONSON BUDUJE ZGODNIE Z PLANEM

Jak wylicza Wiceprezes Gutowski, według danych podawanych przez JLL, średnia cena za mkw. w Warszawie wynosi 13 tys. zł, tymczasem ceny za mkw. domu w EKO Falentach rozpoczynają się od 7 700 zł. Dom w Eko Falentach można nabyć już za 592 tysiące złotych.

To cena, jaką zapłacimy za 2-pokojowe mieszkanie w centralnych lokalizacjach stolicy. Falenty, dzięki bliskości dróg szybkiego ruchu – S8 oraz S2, wyróżnia doskonałe skomunikowanie z Warszawą. Centrum Handlowe w Jankach znajduje się zaledwie 4 minuty jazdy samochodem od inwestycji, a najbliższa szkoła jest w odległości 2 km. W I etapie inwestycji RONSON w Falentach powstaną 42 nowoczesne domy, o powierzchniach od 75 do 139 mkw. Każdy z nich będzie wyposażony w pakiet rozwiązań ekologicznych.

EKO Falenty - eko wizytówka

- Tworzone dziś nieruchomości, aby zasłużyć na miano nowoczesnych, muszą być przede wszystkim ekologiczne i projektowane w duchu zrównoważonego rozwoju. Cieszymy się, że Ronson jest prekursorem tego trendu w Polsce. Robimy to z myślą o ochronie planety, ale także oszczędnościach, jakie w dłuższej perspektywie staną się udziałem przyszłych mieszkańców - mówi Karolina Bronszewska, dyrektor marketingu i innowacji Ronson.

Deweloper zaplanował w inwestycji m.in. takie rozwiązania jak rekuperacja, czyli wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła, dzięki której ze zużytego i odprowadzanego powietrza odzyskiwane jest ciepło, które następnie służy do ogrzania w rekuperatorze powietrza  świeżego. - Taki system pozwala na realne oszczędności w zakresie ogrzewania domu - mówi Karolina Bronszewska.

Ta inwestycja to nasza EKO wizytówka.

W projekcie będą także wykorzystane kotły kondensacyjne oraz oświetlenie LED, a inwestycja zostanie wykonana przy użyciu ekologicznych materiałów budowlanych.

- W obrębie inwestycji zastosujemy także system, w którym wody opadowe z dachów budynków odprowadzane będą poprzez rury spustowe zewnętrzne oraz odwodnienia liniowe do projektowanego na terenie osiedla otwartego zbiornika wód opadowych. Każdy obiekt będzie wyposażony w zewnętrzne naziemne zbiorniki retencyjne, umożliwiające wykorzystywanie wody opadowej do podlewania zieleni na terenie działki – mówi Karolina Bronszewska.

Falenty to oaza zieleni. Stojąc na działce, z jednej strony widzimy Pałac Kultury i Nauki oraz panoramę miasta, z drugiej, rozległe tereny rekreacyjne, które udostępnimy przyszłym mieszkańcom. Falenty to naprawdę wyjątkowa inwestycja w naszym portfolio. Zadbamy tam także o potrzeby najmłodszych mieszkańców. Wraz  z budową kolejnych etapów inwestycji powstaną dwa boiska oraz plac zabaw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych