Ronson sprzedał ponad 50 proc. mieszkań w Kamienicy JeżyceHouseMarket.pl - 25 lutego 2016 12:06


Ronson Development sprzedał ponad połowę ze 151 mieszkań dostępnych w drugim etapie inwestycji Kamienica Jeżyce, która jest zlokalizowana w centrum Poznania przy ul. Kościelnej.


Do kupienia pozostało jeszcze niespełna 70 lokali o powierzchni od 39 mkw. do 108 mkw., których ceny zaczynają się od 5850 zł brutto za mkw.

– Kamienica Jeżyce cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów. Na sukces oferty składa się przede wszystkim doskonała lokalizacja z łatwym dostępem do terenów zielonych, jak również urozmaicona infrastruktura dzielnicy Jeżyce – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Kamienica Jeżyce położona jest przy ul. Kościelnej w poznańskich Jeżycach. Lokalizacja w ścisłym centrum miasta, niedaleko Starego Rynku oraz bliskość terenów zielonych, takich jak Park Sołacki czy Jezioro Rusałka, sprawiają, że projekt jest również idealną propozycją dla inwestorów myślących o późniejszym wynajmie mieszkania.

Oba etapy Kamienicy Jeżyce liczą w sumie 290 mieszkań, z czego 151 w II etapie, który będzie oddany do użytku w IV kwartale 2016 r. W sprzedaży dostępny jest szeroki przekrój powierzchni: kawalerki, jak również przestronne mieszkania dwu, trzy i czteropokojowe. Na osoby poszukujące lokali dwupokojowych czeka specjalna oferta w postaci obniżonej raty kredytu, która może wynieść tylko 764 zł za mkw.

Ronson Development zakończył 2015 r. z najlepszym w historii wynikiem sprzedaży, z czego aż jedna czwarta, czyli 225 lokali przypadała na rynek poznański. Dotychczas spółka zrealizowała już w stolicy Wielkopolski pięć inwestycji z ponad 560 lokalami. W 2016 r. Ronson planuje dalej intensywnie stawiać na Poznań, do czego przyczyni się uruchomienie dwóch nowych projektów obejmujących 154 mieszkania.