Ronson sprzedał ponad pół tysiąca mieszkań na osiedlu Espresso

Ronson Development sprzedał już ponad 500 z 662 mieszkań dostępnych na osiedlu Espresso na warszawskiej Woli. W ofercie wciąż dostępne są lokale o powierzchni od 29 mkw. do 111 mkw. Specjalna cena na popularne mieszkania dwupokojowe zaczyna się od 290 tys. zł.

Autor: HouseMarket.pl 12 sierpnia 2016 13:39

Osiedle Espresso okazało się jedną z najpopularniejszych inwestycji Ronsona. Tak spektakularny sukces wynika przede wszystkim z bardzo dobrej lokalizacji oraz jakości oferowanych mieszkań zaprojektowanych z myślą o klientach, którzy cenią sobie ustawność powierzchni i nowoczesne rozwiązania, takie jak osiedlowa siłownia czy Espresso Club – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Cechą charakterystyczną osiedla Espresso jest szeroki pakiet benefitów, który stanowi kompleksową odpowiedź na potrzeby współczesnego mieszkańca. Na terenie osiedla znajduje się przestrzeń integracyjna Espresso Club zainspirowana motywami klimatycznego, angielskiego pubu, w której mieszkańcy mogą korzystać ze stołu bilardowego i wspólnie oglądać mecze. Ponadto osiedle Espresso oferuje darmowe wifi, wspólną siłownię, a także Strefę Malucha.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Espresso położone jest przy ul. Jana Kazimierza, czyli w części Woli, która jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum stolicy. W bliskiej odległości znajdują się także tereny zielone, takie jak Park Moczydło, Sowińskiego i Szymańskiego oraz centra handlowo-rozrywkowe Fort Wola i Wola Park.

Inwestycja składa się z czterech etapów, z których czwarty, a zarazem ostatni, trafił do oferty w kwietniu 2016 r. Jego zakończenie planowane jest na pierwszy kwartał 2018 r. Obecnie w sprzedaży znajdują się również mieszkania z trzeciego etapu inwestycji, którego zakończenie planowane jest na czwarty kwartał 2016 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych