Ronson z nową pulą mieszkań w inwestycji Viva Jagodno

Ruszyła przedsprzedaż drugiego etapu inwestycji Viva Jagodno. Ronson Development wprowadził do oferty 152 mieszkania w ramach budynków C oraz D.

Autor: housemarket.pl 03 lutego 2022 10:56

  • Ronson powiększa portfel mieszkań w ramach inwestycji Viva Jagodno.
  • W cenniku przedsprzedażowym za mkw. mieszkania zapłacimy nawet 7 334 zł, a najtańsze, dwupokojowe mieszkanie można kupić już od 351 tys. zł.
  • Dostępne są tam zarówno mieszkania o małym metrażu, od 40 mkw., idealne na start, kupowane jako pierwsze mieszkanie lub z przeznaczeniem inwestycyjnym, jak i apartamenty o metrażu 120 mkw.

Kilkuetapowa inwestycja jest realizowana na terenie Jagodna – bardzo szybko rozwijającej się dzielnicy Wrocławia, chętnie wybieranej przez młodych ludzi i rodziny z dziećmi.

- Jesteśmy przekonani, że wraz z projektem Viva Jagodno, świetnie wpisujemy się w dynamicznie zmieniający się krajobraz dzielnicy, a jednocześnie oferujemy naszym klientom konkurencyjny produkt o wysokiej jakości. Uruchomiona właśnie przedsprzedaż jest szansą na zakup mieszkania w atrakcyjnych cenach. Pierwsi klienci będą mieli możliwość wyboru najlepszych ofert, dlatego zachęcamy do umawiania spotkań w naszym biurze sprzedaży i dokonywania rezerwacji – mówi Karolina Bronszewska, dyrektor marketingu i innowacji Ronson Development.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Viva Jagodno została zaprojektowana z myślą o potrzebach różnych grup klientów.

CZYTAJ TEŻ: RONSON BUDUJE ZGODNIE Z PLANEM

- Dostępne są tam zarówno mieszkania o małym metrażu, od 40 mkw., idealne na start, kupowane jako pierwsze mieszkanie lub z przeznaczeniem inwestycyjnym, jak i apartamenty o metrażu 120 mkw. W ofercie dostępne są mieszkania z tarasami oraz ogrodami, a na najwyższych kondygnacjach zostały zaprojektowane mieszkania z antresolą - mówi Karolina Bronszewska.

Viva Jagodno to kolejny w portfolio dewelopera projekt, w którym bardzo duże znaczenie odgrywa zieleń. Atutem inwestycji jest zielone Patio, ale też zaprojektowane zielone dachy, które mają właściwości w zakresie gromadzenia wody deszczowej, oczyszczania powietrza, obniżania temperatury otoczenia, ale też zmniejszania poziomu hałasu w otoczeniu. Deweloper wspiera też ekomobilność, dlatego w projekcie zaplanowane zostały wiaty dla rowerów, a sama inwestycja znajduje się w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych.

- Naszym zobowiązaniem jest dostarczanie w realizowanych inwestycjach pakietu rozwiązań ekologicznych, które sprawią, że przyszli mieszkańcy będą żyć w zdrowym otoczeniu, a jednocześnie będą żyć oszczędniej. Stąd na przykład oświetlenie LED w częściach wspólnych inwestycji – mówi Karolina Bronszewska.

Na terenie inwestycji stoją już domki dla owadów – efekt zaangażowania Ronson w akcję Polskiego Związku Firm Deweloperskich na rzecz ekologii i różnorodności biologicznej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych