Ronson zakończył realizację osiedla Moko i otrzymał pozwolenie na budowę placu miejskiego

Ronson rozpoczął przekazywanie kluczy mieszkańcom drugiego i zarazem ostatniego etapu osiedla Moko zlokalizowanego przy ul. Magazynowej na warszawskim Mokotowie. Nabywców znalazło już ponad dwie trzecie lokali oferowanych w tym etapie. Deweloper otrzymał także pozwolenie na budowę placu miejskiego o powierzchni 1800 mkw., który będzie zrealizowany tuż obok osiedla i stanie się dostępną dla wszystkich przestrzenią publiczną.

Autor: HouseMarket.pl 30 listopada 2016 11:08

– W listopadzie uzyskaliśmy pozwolenie na użytkowanie i rozpoczęliśmy przekazywanie kluczy do mieszkań w drugim etapie projektu Moko. Szczególnie cieszy nas fakt, że większość mieszkań na osiedlu została sprzedana jeszcze przed zakończeniem budowy. Inwestycja zyskała uznanie głównie wśród młodych rodzin, które cenią sobie przestronne mieszkania zaprojektowane z zachowaniem zasad funkcjonalności. Zachęcająca jest również lokalna infrastruktura, która zapewnia szeroki dostęp do placówek edukacyjnych, sportowych i kulturalnych. Wkrótce tuż obok osiedla rozpoczniemy także realizację placu miejskiego – powiedział Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

1800 mkw. dodatkowej przestrzeni publicznej

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Plac miejski powstanie przy ul. Magazynowej. Ronson Development uzyskał już pozwolenie na jego budowę. Zostanie ona w pełni sfinansowana ze środków dewelopera, który następnie przekaże plac do użytku publicznego. Plac będzie miał powierzchnię ok. 1800 mkw. i znajdzie się na nim niska i wysoka zieleń, ozdobne donice, ławki, a także miejsca parkingowe dla niepełnosprawnych. Projekt placu miejskiego przygotowała pracownia Kruszewski Architekci.

Klub mieszkańca MOKO

Deweloperzy coraz częściej przykładają szczególną wagę do wykończenia części wspólnych, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków po to, by zwiększyć komfort mieszkańców i podwyższyć standard inwestycji. Ronson poszedł o krok dalej i przygotował specjalną strefę integracji o nazwie Moko Club, w której znajdzie się między innymi stół bilardowy, telewizor, konsola do gier, automaty do kawy i napojów.

– Moko Club został stworzony z myślą o sąsiedzkiej, rodzinnej integracji. To właśnie tam mieszkańcy będą mogli się spotkać na niedzielną kawę i spędzić wspólnie wolny czas. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców oddajemy duże, zielone patio z symetrycznie zasadzonymi drzewami, które ma zachęcić do sąsiedzkich spacerów na osiedlu – dodał Andrzej Gutowski.

Osiedle Moko to cztery budynki wybudowane w ramach dwóch etapów, liczące łącznie 326 mieszkań i 19 lokali usługowych. W ofercie dostępne są jeszcze rodzinne mieszkania trzy-, cztero- i pięciopokojowe o powierzchni od 67 do 140 mkw. Mieszkania posiadają panoramiczne, drewniane okna, przestronne balkony, a niektóre lokale tarasy o powierzchni nawet do 129 mkw. Ceny mieszkań zaczynają się od 8200 za mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych