Rosną kolejne mieszkania w Bydgoszczy

Nieużytkowane tereny pomiędzy ulicami Wyzwolenia i gen. T. Bora Komorowskiego po wybudowaniu linii tramwajowej do Fordonu wypełniane są zabudową mieszkaniową. Kolejni inwestorzy przygotowują się do realizacji swoich projektów.

Autor: HouseMarket.pl 20 marca 2017 12:59

Wzdłuż ul. Andersa trwa budowa miniosiedla, które tworzyć będą cztery budynki. Obecnie wznoszona jest konstrukcja pierwszego bloku. W pierwszym etapie powstaną dwa czterokondygnacyjne bloki z białą elewacją. W każdym z  nich zaprojektowano 20 mieszkań. W najniższej kondygnacji budynków znajdą się hale garażowe.

Jak informuje bydgoski magistrat część miejsc postojowych będzie dedykowanych coraz popularniejszym samochodom elektrycznym. Zaprojektowano również wspólne pralnie i suszarnie, która mają być wyposażone w nowoczesny sprzęt. To duże ułatwienie szczególnie dla osób wynajmujących lokale. Pomiędzy  budynkami zaaranżowany zostanie  skwer z placem zabaw. W drugim etapie powstać mają kolejne dwa bloki, ale liczące więcej kondygnacji. Inwestorem jest firma Ebud Dom.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W sąsiedztwie tego osiedla przygotowywane są kolejne inwestycje. Fordońska Spółdzielnia Mieszkaniowa planuje budowę szeregowców w rejonie ul. Gieryna i Andersa. Wcześniej powstało osiedle złożone z 5 bloków przy ul. Gryfa Pomorskiego. Ostatni budynek został ukończony w grudniu ubiegłego roku. Poza tym wielorodzinny budynek  pomiędzy ulicami Andersa i Wyzwolenia zamierza realizować firma Budstol.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych