Rośnie Aleja Bukowa w Zalasewie

Na nowo powstającej Alei Bukowej praca wre. Budowa rozpoczęła się w sierpniu, a już stoją pierwsze piętra części budynków. Docelowo powstanie 37 domów szeregowych o powierzchniach 75 i 83,63 mkw. Projekt zostanie zakończony w pierwszym kwartale 2018 r.

Autor: HouseMarket.pl 22 listopada 2016 15:06

Planetbud kolejny raz postawił na szeregowce. – Jesteśmy deweloperem, który wyspecjalizował się w budownictwie domów szeregowych. Stawiamy na dogodne lokalizacje, funkcjonalnie zaprojektowane przestrzenie z dobrym zapleczem zarówno edukacyjnym, jak i usługowo-handlowym – podkreśla Weronika Potarzycka z biura sprzedaży Planetbud.

Jak zdradza inwestor przy ulicy Kórnickiej w Zalasewie powstanie 37 domów. Będą to lokale o metrażach 75 i 83,63 mkw., usytuowane na działkach o powierzchni od 109 do 227 mkw. Ich cena rozpoczyna się już od 330 tys. zł brutto. Przy każdym lokalu znajdą się dwa miejsca postojowe oraz własny ogródek.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Deweloper zadba o elementy małej architektury, a więc oświetlenie wykonanych dróg wewnętrznych oraz obudowę śmietników. Dodatkowo wzdłuż drogi dojazdowej do domów zostanie posadzona aleja buków, która upiększy osiedle. Ponadto zostanie ono utrzymane w konwencji zamkniętej, co zapewni przyszłym mieszkańcom bezpieczeństwo.

Duże zainteresowanie inwestycją przyczyniło się do rekordowej sprzedaży. Już prawie połowa mieszkań zniknęła z oferty. – Na taki stan rzeczy z pewnością ma wpływ MdM, w ramach którego dostępne są nasze domy. Staramy się dopasować ofertę dla każdej rodziny, jesteśmy elastyczni – dodaje Weronika Potarzycka. Warto zaznaczyć, że deweloper daje możliwość adaptacji poddasza. W ten sposób można zaaranżować większą liczbę pokoi.

Deweloper Planetbud Development z sukcesem kończy już budowę osiedla Wiosennego II, w ramach którego powstało 116 domów. W trakcie realizacji znajdują się osiedle Liliowe w Swarzędzu oraz osiedle Tulipanowe w Środzie Wielkopolskiej. Ponadto do oferty wprowadzono nową inwestycję – Aleję Wiśniową. Projekt obejmuje budowę 29 domów dwulokalowych o powierzchni 75, 84 i 103,6 mkw. Ich ceny rozpoczynają się od 345 tys. zł brutto.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych