Rośnie ostatni etap Osiedla Róż

Prestige realizuje siódmy i ostatni etap Osiedla Róż w Piasecznie. Sprzedanych zostało ponad 20 proc. ze 150 mieszkań. Inwestycja powstaje przy ulicy K. Jarząbka 8. Aktualnie zakończono prace budowlane na trzeciej kondygnacji. Oddanie lokali do użytku przewidziano na czwarty kwartał 2017 r.

Autor: HouseMarket.pl 23 listopada 2016 12:26

Mieszkania z tarasami cieszą się dużym powodzeniem. Dotyczy to nie tylko największych lokali, ale również dwupokojowych i trzypokojowych. Aktualnie realizowany siódmy etap Osiedla Róż jest odpowiedzią na ten trend. Powierzchnia tarasów w mieszkaniach dwupokojowych dochodzi do 70 mkw., a w trzypokojowych sięga nawet 170 mkw. Balkony i loggie również mają ponadstandardowe metraże, średnio liczą 8-11 mkw.

Dobra jakość w przystępnej cenie

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Osiedle Róż wyróżnia się bardzo dobrą jakością wykonania i ciekawą architekturą w porównaniu z tanim budownictwem, które dominuje na obrzeżach dużych aglomeracji. Stosujemy takie rozwiązania, jakie wykorzystuje się w inwestycjach realizowanych w centrach największych miast w Polsce. To przekłada się na komfort życia mieszkańców – mówi Piotr Siwiec, dyrektor sprzedaży i marketingu Prestige.

Dzięki atrakcyjnej lokalizacji, rozwiniętej infrastrukturze i dogodnej komunikacji inwestycja jest dobrą alternatywą dla mieszkań w Warszawie. Można kupić dwupokojowy lokal z tarasem za cenę kawalerki w stolicy. - Ogromne zainteresowanie, jakim cieszyły się poprzednie etapy inwestycji, potwierdza, że klienci poszukują na obrzeżach miast mieszkań bardzo dobrej jakości w przystępnej cenie. W ramach dotychczas zrealizowanych sześciu etapów inwestycji sprzedaliśmy ponad 1 tys. mieszkań – dodaje Piotr Siwiec.

Duże przeszklenia w mieszkaniach

Zastosowanie dużych przeszkleń sprawi, że mieszkania w nowej inwestycji będą jasne i doskonale doświetlone. Okna zamontowane zostaną na wysokości 50 cm od podłogi, a w mieszkaniach z tarasami znajdą się dodatkowo okna panoramiczne. Żelbetowa konstrukcja zapewni lepszą izolację akustyczną ścian i stropów. Lokale będą miały funkcjonalne rozkłady z wyraźnie wydzieloną częścią dzienną i nocną.

Dużą uwagę przywiązano do zaaranżowania przestrzeni wspólnych budynków. Na poszczególnych piętrach znajdzie się 5-7 mieszkań, co zapewni większą kameralność. By usprawnić komunikację, w każdej klatce rozmieszczono po dwie windy. W garażach podziemnych przewidzianych zostało więcej miejsc parkingowych niż mieszkań. Dodatkowo, co jest rzadkością, zaplanowano kilkadziesiąt miejsc dla gości. Nowoczesny charakter budynku podkreśli elewacja z granitowymi elementami wykończeniowymi.

Dwie bryły w układzie kaskadowym

Budynek realizowany w ostatnim etapie Osiedla Róż będzie się składał z dwóch brył w układzie kaskadowym, połączonych kondygnacją parteru i pierwszego piętra. Jedna z brył liczyć ma od 4 do 10 pięter, a druga – od 5 do 10 pięter. Znajdzie się w nich 150 komfortowych i funkcjonalnych mieszkań o metrażach od 28,18 do 77,47 mkw.

Dominowały będą lokale dwupokojowe i trzypokojowe. Nie zabraknie również kawalerek oraz mieszkań czteropokojowych. Wszystkie mieszkania w tej inwestycji będą miały taras, przestronny balkon lub loggię. W tych na drugiej kondygnacji znajdą się tarasy pokryte trawą. Ceny za mkw. kształtują się od 4932 zł do 6700 zł. W przedsprzedaży można skorzystać z 10 proc. rabatu, sięgającego nawet 42 tys. zł.

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych