Rowerem do Bramy Żuław

Euro Styl, deweloper realizujący inwestycję mieszkaniową - Brama Żuław, jest współorganizatorem przejazdu rowerowego, który odbędzie się w sobotę 24 września w Pruszczu Gdańskim.

Autor: HouseMarket.pl 15 września 2016 14:21

Przejazd rowerowy rozpocznie się o godzinie 11.00 na stadionie pruszczańskiego Centrum Kultury i Sportu, a zakończy w Parku Krainy Polodowcowej przy ulicy Rzewuskiego o godzinie 13.00. Wydarzeniem towarzyszącym będzie festyn rodzinny. Organizatorami wydarzenia są: burmistrz Pruszcza Gdańskiego, Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdański oraz deweloper –Euro Styl, który w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Krainy Polodowcowej realizuje inwestycję Brama Żuław.

– Wsparcie tak ciekawej, promującej sport i naukę inicjatywy doskonale wpisuje się w nasz program „Jesteśmy Fair”, którego elementem jest również zaangażowanie w działalność na rzecz społeczności lokalnej – mówi Bartosz Podgórczyk, dyrektor działu marketingu dewelopera.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wydarzenie organizowane jest obok inwestycji Euro Stylu - Brama Żuław. - Jest to dla nas również okazja, aby zaprezentować ją mieszkańcom Pruszcza, zwłaszcza że już w przyszłym roku osiedle będzie ukończone. Będziemy więc obecni na terenie parku przez cały czas trwania festynu. Każdy zainteresowany Bramą Żuław będzie mógł porozmawiać z naszymi doradcami ds. sprzedaży o inwestycji i zapoznać się z bieżącą ofertą – dodaje Bartosz Podgórczyk.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych