Royal Invest docenia małe i średnie miasta

61 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ponad 3,3 tys. m kw. zostanie oddanych do użytkowania w 2020 roku w Myślenicach i Mszanie Dolnej. Inwestycje realizuje małopolski deweloper Royal Invest.

Autor: housemarket.pl 02 grudnia 2019 13:04

W ramach inwestycji Apartamenty pod Dalinem powstanie w Myślenicach 26 lokali mieszkalnych, w tym 6 przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych, 2 lokale usługowe i 16 miejsc postojowych. Mieszkania będą mieć powierzchnię od 29 do 66 mkw.

Z kolei w Mszanie Dolnej realizowana jest inwestycja Apartamenty Centrum, w wyniku której oddanych zostanie 35 lokali mieszkalnych o powierzchni od 30 do 90 mkw., 2 lokale usługowe i 18 miejsc postojowych.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Biznesowo upatrujemy duży potencjał w naszym regionie, zarówno ze względu na niewielką konkurencję, jak i widoczne zapotrzebowanie na nowe mieszkania. Jednak nie tylko aspekt ekonomiczny sprawił, że postanowiliśmy właśnie tutaj zainwestować. Jesteśmy związani z tą okolicą i dumni z tego, że możemy stworzyć coś nowego dla lokalnej społeczności. Chcemy, aby nasi klienci mogli się tutaj czuć i rozwijać tak samo dobrze jak my. Dlatego pod inwestycje wybieramy piękne, dobrze skomunikowane okolice, a nasze projekty są nie tylko ładne, ale też funkcjonalne i nowoczesne. Ogromne zainteresowanie i rosnąca sprzedaż naszych mieszkań potwierdzają, że przyjęliśmy właściwe założenia - mówi Aleksander Mlak, prezes zarządu Royal Invest.  

Obie inwestycje charakteryzują się dogodną lokalizacją w centrach miast, zapewniającymi dostępem do niezbędnych usług publicznych, urzędów oraz placówek edukacyjnych, kulturalnych, sportowych i handlowych. To oferty dla osób szukających starannie zaprojektowanych i wykończonych apartamentów poza największymi metropoliami. Zarówno w Myślenicach, jak i w Mszanie Dolnej powstaną budynki z garażami podziemnymi, które harmonijnie komponują się z otoczeniem, a jednocześnie zwracają uwagę nowoczesną elegancją.

- Inwestycje realizowane przez Royal Invest dowodzą, że rynek deweloperski może się z powodzeniem rozwijać także w mniejszych ośrodkach miejskich. Ich atutem jest m.in. dużo większa dostępność niedrogich gruntów oraz partnerska współpraca z samorządami. Wyzwaniem jest jednak pozyskanie finansowania. Finansowanie dla inwestycji w Myślenicach i Mszanie Dolnej zapewnił lokalny bank spółdzielczy w oparciu o stosunkowo rzadko stosowaną formułę rachunku zamkniętego. Takie podejście zabezpiecza bank przed większością ryzyk, a inwestorowi pozwala realizować projekt na konkurencyjnych warunkach. To ważny precedens, bo na zmieniającym się rynku coraz więcej deweloperów szuka nisz rynkowych poza największymi aglomeracjami - uważa Iwona Załuska z firmy doradczej Upper Finance.

Budowa Apartamentów pod Dalinem w Myślenicach zakończy się jeszcze w 2019 roku. Mieszkania o łącznej powierzchni użytkowej niemal 1,4 tys. m kw. zostaną oddane do użytkowania w pierwszym kwartale 2020 roku. Budowa Apartamentów Centrum w Mszanie Dolnej o łącznej powierzchni użytkowej niemal 2 tys. m kw. zakończy się w drugim kwartale, a mieszkania zostaną oddane do użytkowania w trzecim kwartale 2020 roku.

Poza obecnie realizowanymi przedsięwzięciami Royal Invest prowadzi zaawansowane prace nad kolejnymi inwestycjami, takimi jak Myślenickie Tarasy. W ramach inwestycji powstaną w Myślenicach funkcjonalne, doskonale zlokalizowane apartamenty o powierzchni od 26 do 93 m kw. w pięknym i starannie wykończonym budynku z windą. Inwestycja rozpoczęła się w II kwartale 2019 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych