Royal Residence. Robyg buduje na Wilanowie

Grupa Robyg rozpoczyna nową inwestycję na warszawskim Wilanowie. Osiedle Royal Residence powstanie przy ul. Sarmackiej, na działce o powierzchni około 9 hektarów.  Spółka uzyskała pozwolenie na budowę I etapu osiedla.

Autor: housemarket.pl 20 października 2021 10:40

Inwestycja liczy potencjał budowlany na ponad 90 tys. PUM.

Etap I obejmie kompleks niskich, 4-piętrowych budynków z apartamentami w metrażach do 160 mkw. oraz kameralnym pasażem usługowym.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Duża część działki zostanie przeznaczona na tereny zielone. Zachowana zostanie także w dużym stopniu naturalna zieleń parkowa, bez absolutnie żadnej ingerencji dewelopera.

Inwestycja Royal Residence to całkowicie nowy projekt realizowany z ukłonem w stronę ESG – znajdą się tu wszystkie najnowsze elementy eco w standardzie.

Mieszkania będą wyposażone w przestronne tarasy sięgające aż do 100 mkw. 2 , loggie, balkony i zaaranżowane ogródki. Ponadto Robyg zainstaluje stacje ładowania samochodów elektrycznych.

- Inwestycja Royal Residence to nasze kolejne ‘miasto w mieście’. W Wilanowie zbudowaliśmy już 4500 mieszkań, a nowe osiedle pozwoli na zaoferowanie 1600 nowych. Zakupiliśmy w tym celu ogromny teren, gdzie będzie niska zabudowa i dużo zieleni. Dzięki temu istotnie rozszerzymy naszą warszawską ofertę w tym roku i następnych latach - mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Robyg.

Robyg stawia na rozwiązania przyjazne środowisku, na osiedlach projektuje tereny zielone tak, aby ograniczyć oddziaływanie promieniowania słonecznego i nie dopuścić do przegrzania środowiska oraz wprowadzić retencję wody – przez system korzeniowy i liście – czyli powierzchnię biologicznie czynną.

- Wdrażamy ideę ogrodów deszczowych dla zatrzymywania wody, wprowadzamy oszczędzanie energii dzięki instalacjom LED, światłowodom i panelom fotowoltaicznym. Bezpieczeństwo mieszkańców zapewniają rolety sterowane elektrycznie, antywłamaniowe okna i drzwi, monitoring wizyjny w budynkach i wokół nich oraz ochrona w lobby. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, mieszkania ROBYG pozwalają na elastyczną aranżację wnętrz. Każdy może dostosować soje M do indywidualnych potrzeb i wymagań, tak aby pasowało do jego stylu życia. Głównym celem jest zapewnienie komfortu i wygody użytkowania mieszkań. Projektujemy lokale dające poczucie przestrzeni i zapewniające jak najwięcej światła dziennego, z ponadstandardową wysokością, dużymi oknami oraz przestronnymi balkonami i tarasami - mówi Joanna Chojecka. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych