Royal Residence wzbogaca pulę mieszkań

Robyg wprowadziła do sprzedaży kolejny etap osiedla Royal Residence na warszawskim Wilanowie. W ofercie jest 82 lokali.

Autor: housemarket.pl 21 lutego 2022 16:00

  • Łącznie w ramach osiedla Royal Residence powstanie 1600 mieszkań.
  • Osiedle jest zlokalizowane w atrakcyjnej części Wilanowa.
  • Wszystkie mieszkania będą wyposażone w Smart House firmy Keemple.
  • Zachowana zostanie także w dużym stopniu naturalna zieleń parkowa, bez absolutnie żadnej ingerencji dewelopera.

Na osiedlu będą zainstalowane panele fotowoltaiczne zasilające w energię części wspólne, oświetlenie LED, zaprojektowano także atrakcyjne tereny zielone. Osiedle będzie ogrodzone, zapewnione będzie bezpieczeństwo, ochrona i monitoring. Między budynkami zaplanowano strefę zieleni pełną bujnej, różnorodnej roślinności. Znajdzie się tu także plac zabaw dla dzieci, wewnętrzna strefa fitness z sauną i miejsca relaksu dla dorosłych. Ścieżki spacerowe, rowerowe i elementy małej architektury dopełnią całości.

CZYTAJ TEŻ: DOBRY ROK W ROBYG 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Wprowadzamy już trzeci z kolei etap osiedla, a zainteresowanie klientów cały czas jest bardzo duże. Zakładamy bardzo sprawny postęp budowy – tak jak inne nasze inwestycje, gdzie prace konstrukcyjne wręcz wyprzedzają harmonogram. W Wilanowie wybudowaliśmy jak dotąd ponad 4500 mieszkań i jesteśmy jednym z pionierów w tej dzielnicy, podobnie zresztą jak w Ursusie. Dziś z dumą patrzymy, jak nowo zaaranżowane przestrzenie urbanistyczne funkcjonują w tych wyjątkowych dzielnicach - mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu na Warszawę i Wrocław w Grupie Robyg.

Wszystkie lokale w standardzie, bez dodatkowych kosztów, zostaną wyposażone w system Smart House firmy Keemple – który podnosi komfort i bezpieczeństwo użytkowania oraz umożliwia obniżenie kosztów eksploatacyjnych nawet o 30 proc. Jest to obecnie jedno z ważniejszych oczekiwań, jakie klienci mają wobec infrastruktury mieszkaniowej – ekologiczne rozwiązania wspierające oszczędzanie i pozytywne dla klimatu są kluczowym elementem strategii zrównoważonego rozwoju Robyg.

Miasteczko Wilanów to jedna z najbezpieczniejszych dzielnic Warszawy. Jest pięknie położone – w pobliżu znajduje się Pałac i park w Wilanowie, Park Natolin, Ogród Botaniczny i Plaża Zawady. Jest także samowystarczalne – zaletą jest duża dostępność sklepów, restauracji i kawiarni, salonów kosmetycznych czy fryzjerów. Wilanów jest także atrakcyjny dla rodzin – są tu liczne place zabaw, klubiki dla dzieci, przedszkola, szkoły, przychodnie lekarskie i punkty usługowe. To też miejsce idealne dla osób aktywnych, które mają do dyspozycji siłownie plenerowe, ścieżki biegowe i rowerowe oraz pole golfowe.

Wilanów jest oddalony od centrum tylko o 10 km, miasteczko jest zadbane i estetyczne – wyróżnia je spójna architektura, brak reklam na ulicach i liczne tereny zielone. Dzielnica nadal dynamicznie się rozwija – w planach jest szybki tramwaj i ogromne centrum handlowo-rozrywkowe.

- Robyg od lat jest zaangażowany w tworzenie Miasteczka Wilanów i budowę tutejszej społeczności. Sfinansowaliśmy wiele obiektów infrastruktury publicznej - m.in. drogi, skrzyżowania, sygnalizacje świetlne, boisko Orlik, a nawet zespół fontann. Zainwestowaliśmy także istotne środki w budowę mostu, który stworzył nowy wjazd do Miasteczka Wilanów i pozwolił mieszkańcom szybciej, sprawniej przemieszczać się do innych dzielnic. Dzięki temu zmniejszyły się korki w godzinach szczytu, a komfort życia w Miasteczku Wilanów nabrał nowego wymiaru. Społeczna odpowiedzialność biznesu to dla ROBYG więcej niż tylko odpowiedzialność za działalność naszej firmy. Co najważniejsze, to szansa na zbudowanie lepszej przyszłości. Wspieramy lokalne fundacje, współpracujemy z lokalnymi biznesami oraz bierzemy udział w wydarzeniach kulturalnych i sportowych. Dla dzielnic i miast wykonujemy bezpłatne projekty infrastrukturalne. Grupa Robyg od lat angażuje się w lokalne inicjatywy, wspiera sztukę, kulturę, edukację czy sport. Naszą odpowiedzialność rozumiemy przede wszystkim jako tworzenie lokalnych społeczności - dodaje Joanna Chojecka.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych