Rozpoczął się III etap budowy Osiedla Symbioza

Osiedle Symbioza w szybkim tempie nabiera kształtów. Inwestycja zlokalizowana przy ulicy Sołtysowskiej w Krakowie powiększy się o kolejny budynek.

Autor: housemarket.pl 12 stycznia 2022 14:27

  • Osiedle Symbioza powiększy się o kolejny budynek na 71 mieszkań. 
  • W budynku przewidziano, m.in. udogodnienia w postaci wózkowni i rowerowni oraz garażu podziemnego, a na czas przedsprzedaży miejsca postojowe naziemne oferowane są w cenie mieszkania.
  • Inwestorem Osiedla Symbioza jest Grupa Rogala. 

Osiedle Symbioza składać się będzie z czterech 6-kondygnacyjnych budynków. W III etapie deweloper planuje budowę 71 mieszkań (1- 4 pokojowych) o zróżnicowanych metrażach. Na terenie inwestycji znajdzie się żłobek i przedszkole dla dzieci, a mieszkańcy będą mogli korzystać również z otwartego już klubu sąsiedzkiego.

 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

CZYTAJ TEŻ: KRAKÓW REMONTUJE PUSTOSTANY

- Cieszymy się, że wszystkie prace idą zgodnie z planem i możemy rozpocząć III etap naszej inwestycji. Infrastruktura osiedla zaprojektowana została z myślą o rodzinach aktywnie spędzających czas, dla których ważny jest codzienny kontakt z naturą. Sąsiedztwo Łąk Nowohuckich sprzyja rekreacji, a przeznaczony dla wszystkich mieszkańców ogród sąsiedzki umożliwi zacieśnianie relacji pomiędzy mieszkańcami. Integracji sprzyjać będzie wspólna przestrzeń wyposażona w leżaki, kreatywny plac zabaw, boisko do gry w piłkę, a także warzywnik, w którym każdy z mieszkańców będzie mógł uprawiać ulubione owoce i warzywa - mówi Bartłomiej Rzepa z zarządu spółki Rogala Development.

Zakończenie III etapu inwestycji zaplanowane jest na II kwartał 2023 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych