Rozrasta się Leśna Polana w Dopiewcu

Pięć nowych zespołów budynków powstanie na Leśnej Polanie w Dopiewcu. W ramach kolejnego etapu rozbudowy osiedla, Linea przygotuje 48 nowych mieszkań w zabudowie szeregowej i jednorodzinnej, a wśród nich będą: Largo, Piano i Sonata, a także najpopularniejsza Forma. Wszystkie sąsiadują z pięknym Lasem Zakrzewskim.

Autor: HouseMarket.pl 03 listopada 2016 13:07

Jako pierwsze zostaną wybudowane dwa kompleksy budynków Largo, w ramach których będzie łącznie 17 dwupoziomowych mieszkań w zabudowie szeregowej. Tuż obok, w tym samym czasie, powstanie pięć budynków Forma. Na każdy z nich będą się składać cztery mieszkania, co daje łącznie 20 lokali. Termin oddania tych inwestycji to koniec 2017 roku, a budowlańcy już pracują.

Największą popularnością dotąd cieszą się wspomniane budynki Forma i Largo, dlatego decyzja o przygotowaniu kolejnych, w ramach nowego etapu, to naturalny krok. Projekt Forma, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 69,51 - 73,90 mkw., posiada funkcjonalne rozmieszczenie pomieszczeń w lokalu, własny ogród o powierzchni 60 - 240 mkw. oraz miejsce na samochód.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W ramach jednego budynku znajdują się tylko cztery lokale, co gwarantuje swobodę, a jednocześnie pozwala zoptymalizować cenę pojedynczego mieszkania nawet do 289 tys. zł brutto. Idealnym miejscem do życia dla rodzin z dziećmi jest również Largo. W cenie od 349 tys. zł brutto klient otrzyma mieszkanie w zabudowie szeregowej o powierzchni do 75 mkw., z indywidualnym wejściem, a także dwoma miejscami parkingowymi na auta.

Kompleksy budynków Forma i Largo to tylko część rozbudowy osiedla. Deweloper już za moment będzie pracować po jego drugiej stronie. Wynika to z faktu, że Leśna Polana rozwija się bardzo szybko.

- Wszystkie bieżące działania związane z rozbudową osiedla Leśna Polana w Dopiewcu służą temu, by dopasować ofertę do wymagań przyszłych mieszkańców. Dlatego powstanie kilka kompleksów budynków o zróżnicowanej charakterystyce – mówi Adam Wędrychowicz z firmy Linea.

Jak zaznacza przedstawiciel dewelopera, w ramach inwestycji Leśna Polana powstanie osiem mieszkań w zabudowie szeregowej Piano, a także, wyjątkowo atrakcyjne trzy domy jednorodzinne, czyli Sonata. Spełnią oczekiwania najbardziej wymagających mieszkańców. Komfort jak w domu wolnostojącym, powierzchnia blisko 100 mkw., lokalizacja w najspokojniejszym miejscu osiedla, z widokiem na Las Zakrzewski to propozycja, którą warto rozważyć.

Dom Sonata jest dostępny już od 517 tys. zł brutto. Mieszkańcy doceniają nie tylko fakt, że poszczególne domy są dostosowane do ich możliwości finansowych. Już po zakupie nieruchomości, zarówno w Leśnej Polanie w Dopiewcu, jak i Osadzie Leśnej w Dąbrówce, żyje się komfortowo. Duży wpływ na to ma między innymi lokalizacja inwestycji. Z gminy Dopiewo łatwo i szybko można dojechać do centrum Poznania.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych