Rozrasta się Rodzinny Zakątek

Osiedle Rodzinny Zakątek w podpoznańskim Błażejewku wzbogaciło się o kolejne domy. W ramach trzeciego etapu, oddano właśnie do użytku 31 domów w zabudowie szeregowej. Jednocześnie trwają pracę przy kolejnym etapie.

Autor: HouseMarket.pl 11 sierpnia 2016 16:32

Budowa trzeciego etapu rozpoczęła się w pierwszym kwartale 2015 roku. W jego ramach powstało 31 domów o powierzchni 70 i 86 mkw. Oddane niedawno do użytku domy są piętrowe, co umożliwia wygodny podział na strefę dzienną i nocną.

Posiadają również balkony i zróżnicowane metrażem ogródki. Nowi mieszkańcy otrzymali także podjazd dla samochodów, przestronne tarasy z piaskowca i pergole. Jednocześnie powstała droga wewnętrzna z kostki brukowej oraz plac zabaw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Stawiamy przede wszystkim na jakość, zarówno materiałów, jak i samego wykończenia. Dlatego nasze domy są oddawane w podwyższonym stanie deweloperskim. W sprzedaży zostały już ostatnie domy z tego etapu – mówi Maciej Bartczak, współwłaściciel KM Building.

W następstwie zrealizowanego etapu trzeciego osiedle Rodzinny Zakątek liczy już 73 domy w zabudowie szeregowej. Jednocześnie trwają prace w ramach etapu czwartego, w którym powstają kolejne 72 domy. Dodatkowo zrealizowany zostanie pawilon handlowo-usługowy o powierzchni 125 mkw. oraz plac zabaw o powierzchni 300 mkw.

KM Building informuje, że pierwsze domy zostaną przekazane mieszkańcom w pierwszym kwartale 2017 roku, a cały czwarty etap zostanie sfinalizowany do końca 2018 roku. Wszystkie domy na osiedlu Rodzinny Zakątek spełniają kryteria rządowego programu dopłat Mieszkanie dla Młodych. Inwestycja mieści się w malowniczej okolicy, niecałe 20 kilometrów od Poznania. Dogodny dojazd zapewnia droga ekspresowa S11.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych