Roztocka dla szukających prywatności

Dynamiczne rozwijająca się Praga-Południe sprzyja kameralnym inwestycjom. Osoby, które decydują się tutaj osiedlić, szukają przede wszystkim klimatu przedwojennej Warszawy, spokoju i sprawnej komunikacji. TYNKBUD1 rozpoczął sprzedaż kolejnego osiedla w tej lokalizacji.

Autor: HouseMarket.pl 16 grudnia 2016 09:33

Roztocka to już czwarta w tym roku i piąta w ogóle inwestycja tego dewelopera na Pradze-Południe. Podobnie jak wcześniejsze – Ostrobramska 130, Czapelska 36, Liwiecka 20 – charakteryzuje się kameralnością i nowoczesną architekturą.

Przestrzeń tylko dla Ciebie

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Inwestycja obejmuje 20 mieszkań. Znajdziemy wśród nich lokale jednopokojowe (od 27 mkw.), dwupokojowe (31-51 mkw.) i trzypokojowe (56-74 mkw.). – Nasze nowe osiedle wyróżnia wyjątkowy, kameralny klimat. Na jednej kondygnacji usytuowane są jedynie cztery mieszkania. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom to, czego często brakuje im, kiedy postanawiają wyprowadzić się z budynków zamieszkiwanych przez setki rodzin – prywatność i kameralność – informuje Ryszard Banacki, rzecznik prasowy dewelopera TYNKBUD1.

W budynku przy ulicy Roztockiej znajdziemy też garaż podziemny, w którym mieszczą się również komórki lokatorskie. To także ułatwi życie przyszłym mieszkańcom, którzy będą mieli jednocześnie dostęp do samochodu i przedmiotów przechowywanych w komórce. Warto też dodać, że mieszkania na piętrach wyposażone są w balkony i loggie, a na parterze – we własne ogródki. Ceny za metr kwadratowy mieszczą się w przedziale od 6800 do 7700 zł za mkw.

Z Pragi wszędzie blisko

Lokalizacja najnowszej inwestycji wybrana została tak, aby idealnie wpisać się w potrzeby przyszłych lokatorów – młodych rodzin z dziećmi oraz aktywnych singli. – W okolicy budynku Roztocka znajdują się liczne przedszkola, sklepy i parki. Infrastruktura jest właściwie kompletna – znajdziemy tutaj przyjazną zieleń, centra handlowe takie jak King Cross Praga oraz Promenada, Park Leśnika, szkoły itp. – przekonuje rzecznik TYNKBUD1.

Osiedle jest także świetnie skomunikowane z pozostałą częścią miasta. Liczne linie tramwajowe i autobusowe zapewniają szybki dojazd m.in. do centrum.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych