Rusza Aleja Bukowa w Zalasewie

Planetbud Development rozpoczął realizację nowego osiedla pod Poznaniem.

Autor: HouseMarket.pl 02 września 2016 13:11

Aleja Bukowa to kameralna inwestycja przy ulicy Kórnickiej w Zalasewie, w ramach której powstanie 37 domów szeregowych o powierzchni 75 i 83,63 mkw. Finalizacja projektu nastąpi w pierwszym kwartale 2018 roku.

Aleja Bukowa to inwestycja mieszkaniowa, która powstanie przy ulicy Kórnickiej w Zalasewie. Do każdego lokalu będzie przynależał ogródek, a także dwa miejsca postojowe. Ponadto deweloper zadba o elementy małej architektury. Osiedle będzie utrzymane w konwencji zamkniętej. Wybudowane zostaną drogi wewnętrzne, chodniki. Wzdłuż drogi dojazdowej do domów posadzona będzie aleja buków. Domy zostaną oddane w standardzie deweloperskim. Będzie można je zakupić z dopłatą w ramach programu Mieszkanie dla Młodych na lata 2017 i 2018.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

– Warto podkreślić, że domy powstające na osiedlu Aleja Bukowa mieszczą się w ramy rządowego programu Mieszkanie dla Młodych. Osoby, które chcą nabyć lokal z pomocą państwa muszą się śpieszyć, gdyż środki na rok 2018, podobnie jak w poprzednich latach, mogą szybko zostać wyczerpane – mówi Weronika Potarzycka z biura sprzedaży Planetbud Development.

Lokalizacja osiedla to korzystna opcja zarówno dla osób lubiących aktywnie spędzać czas, jak i tych, którzy wolą relaks w domowym zaciszu, z dala od zgiełku miasta. Zalasewo łączy wygodę rozbudowanej infrastruktury z urokami przyrody. W okolicy znajdują się żłobek, przedszkola, szkoły, apteki oraz punkty usługowo-handlowe, a także tereny rekreacyjne. Dodatkowym atutem jest możliwość szybkiego i łatwego dotarcia do Swarzędza oraz Poznania.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych