Rusza budowa budynku C na osiedlu Inspire w Katowicach

Już niedługo rozpoczną się prace nad najbardziej prestiżową częścią inwestycji osiedla Inspire od Okam w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. Budynek C jest położony najbliżej stawu, z widokiem na wodę.

Autor: Housemarket.pl 22 marca 2021 14:13

Zainteresowanie inwestycja od wielu miesięcy jest bardzo duże. Pierwszego dnia budynku „C” ponad 100 osób zapisało się na oczekujących, z czego ponad 30 podpisało umowy rezerwacyjne. Oznacz to, że zaledwie w ciągu tygodnia sprzedano ponad 50 proc. wszystkich mieszkań. Obecnie sprzedanych jest już ponad 70 proc. mieszkań. Klienci cenią sobie niezwykłą lokalizację, zagospodarowanie budynków poza budynkami ale także premie tej wielokrotnie nagradzanej już inwestycji. W budynkach „A” i „B”, których uzupełnienie planowane jest na koniec tego roku sprzedanych jest już ponad 90 proc. mieszkań. 

- Budynek „C” w INSPIRE na niespotykane połącznie: energią dużego miasta ze spokojem płynącymz natury. To nowa jakość życia. Wyjątkowość budynku podkreśliliśmy projektjąc na ostatniej kondygnacji penthouse'y z dwupoziomowymi tarasami o powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych, które przyszli właściciele będą zaaranżować w prywatne ogrody. Wypoczynek w takiej przestrzeni kilka pięter nad ziemią to marzenie wielu osób, które „dziś może się stać”. Budynek jest tak usytuowany, by aż z trzech stron miał widok na wodę. Dzięki temu równieżz możliwości wyboru się na piękny widok - mówi Arie Koren, CEO OKAM. 

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Budynek „C” powstanie na działce o powierzchni blisko 1.900 metrów kwadratowych. Będzie miał kameralny charakter, gdyż znajdzie się w nim zaledwie 61 mieszkań na 9 kondygnacjach. Dwupoziomowy parking pomieści 80 samochodów. 

Rozpoczęcie prac planowych jest w II rozpoczęcie 2021 r. uzupełnić w późniejszym etapie 2023 r.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych