Rusza budowa Osiedla Stańczyka

W połowie kwietnia ruszy budowa Osiedla Stańczyka w Bronowicach. Mimo, że inwestycja jest już w 80 proc. sprzedana, w ofercie wciąż znajdują się mieszkania od 38 do 61 mkw.

Autor: HouseMarket.pl 06 kwietnia 2017 16:03

Realizowane przez Active Investment Osiedle Stańczyka powstaje w modnych i zielonych Bronowicach w Krakowie. W inwestycji zaplanowano 158 mieszkań od jednopokojowych do trzypokojowych.

Dla wygody przyszłych mieszkańców przewidziano zarówno komórki lokatorskie, jak i miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz na zewnątrz budynku.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle Stańczyka to propozycja kierowana głównie do ludzi młodych i aktywnych, dla których nowoczesny design, rozwinięta infrastruktura oraz dogodna komunikacja z centrum miasta to najważniejsze cechy idealnego miejsca do życia.

Inwestycja zlokalizowana jest w północno-zachodniej części Krakowa przy ul. Stańczyka. Zwolennicy aktywnego wypoczynku z pewnością docenią niewielką odległość inwestycji od Parku Jordana i Błoń Krakowskich. Lokalizacja zaledwie 100 m od ulicy Bronowickiej zapewnia dostęp do licznych linii tramwajowych umożliwiających dotarcie do centrum Krakowa w zaledwie 15 minut.

Od strony al. Armii Krajowej, znajdującej się 450 m od inwestycji przyszli mieszkańcy będą mieli łatwy i szybki dojazd do Ronda Ofiar Katynia oraz znajdujących się w jego pobliżu centrów handlowych min. Galeria Bronowice, Makro oraz Ikea.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych