Rusza Forum Wola, nowa inwestycja Robyga

W ramach projektu Forum Wola przy ul. Jana Kazimierza w Warszawie wybudowane zostaną cztery budynki, które pomieszczą około 920 mieszkań oraz lokali usługowych.

Autor: HouseMarket.pl 07 listopada 2016 10:50

Forum Wola powstanie w jednej z najlepiej skomunikowanych dzielnic stolicy. Bardzo dobrze rozbudowana infrastruktura transportowa oraz położenie blisko centrum Warszawy to nie jedyne zalety mieszkania w tym miejscu.

- Na Woli mieszkańcy mają w zasięgu ręki wiele ciekawych miejsc. Są tu dwa duże parki – Powstańców Warszawy oraz Sowińskiego, liczne centra handlowe, sklepy, kluby, puby i restauracje. Ponadto na osiedlu Forum Wola, podobnie jak we wszystkich inwestycjach grupy, mieszkania wyposażone będą w technologię Smart House w standardzie bez dodatkowych opłat – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży Robyga.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Forum Wola to nowoczesna inwestycja, w ramach której powstanie 920 mieszkań w czterech budynkach. Zlokalizowane na Woli osiedle powstanie w otoczeniu licznych skwerów, terenów zieleni oraz parków.

Równie ważnym atutem tej części miasta jest doskonale rozwinięta sieć komunikacyjna oraz fakt, że Wola graniczy ze Śródmieściem – dojazd do centrum stolicy zajmuje zaledwie kilka minut. Ponadto planowana budowa II linii metra w przyszłości jeszcze bardziej usprawni poruszanie się po mieście. Dla tych, którzy często wyjeżdżają poza miasto, szczególne znaczenie będzie miała przebiegająca przez Wolę Aleja Prymasa Tysiąclecia, zapewniająca dostęp do dróg ekspresowych S8 i S2.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych