Rusza II etap osiedla Kaliska Park w Turku

61 mieszkań wybuduje Grupa Antczak w Turku w ramach II etapu kameralnego osiedla Kaliska Park. Zakończenie inwestycji planowane jest w pierwszym kwartale 2024 roku.

Autor: housemarket.pl 03 czerwca 2022 13:51

  • Rusza kolejny etap inwestycji Kaliska Park.
  • W ramach drugiego etapu powstanie 61 mieszkań.
  • Osiedle, zaprojektowane przez poznańską pracownię MODOarchitektura.

Realizacja pierwszej inwestycji deweloperskiej Grupy Antczak w Turku podzielona jest na 3 etapy. Osiedle, zaprojektowane przez poznańską pracownię MODOarchitektura, będzie się docelowo składać z sześciu kameralnych budynków: dwóch trzykondygnacyjnych i czterech czterokondygnacyjnych. W ramach pierwszego etapu inwestycji, zakończonego w 2021 roku, powstały 62 mieszkania o łącznej powierzchni około 3 tys. mkw.

W drugim etapie zaplanowanych zostało 61 lokali w dwóch budynkach. Lokale usytuowane na parterze będą wyposażone w rolety zewnętrzne, a ich mieszkańcy będą mieli do dyspozycji własne ogródki. Z kolei właściciele mieszkań na wyższych kondygnacjach skorzystają z funkcjonalnych balkonów. Dla miłośników rowerów zaprojektowano rowerownię, a najmłodszych mieszkańców ucieszy nowoczesny plac zabaw. Całość uzupełnią elementy małej architektury.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Kaliska Park to kolejny - po inwestycjach w Kaliszu i Poznaniu - projekt deweloperski realizowany przez Grupę Antczak w Wielkopolsce. Osiedle znajduje się w ścisłym centrum Turku - tuż obok Urzędu Miasta, Parku Składkowskiej oraz ogródków działkowych. Inwestycja jest doskonale skomunikowana z innymi częściami miasta. Tuż przy wejściu na osiedle znajduje się przystanek autobusowy, w okolicy jest również wiele sklepów, restauracji, aptek, szkół i przychodni.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych