Rusza komercjalizacja inwestycji Funduszu Mieszkań na Wynajem

Inwestycja Funduszu Mieszkań na Wynajem w Warszawie, przy ul. Samochodowej, uzyskała pozwolenie na użytkowanie. Fundamental Group jest generalnym wykonawcą budynku.

Autor: HouseMarket.pl 07 lutego 2017 11:03

W inwestycji realizowanej na warszawskim Mokotowie zakończono prace wykonawcze stanu deweloperskiego. Przy ul. Domaniewskiej, róg Samochodowej, powstał nowoczesny budynek z 97 lokalami mieszkalnymi, 19 biurowymi, trzema usługowymi oraz dwupoziomowym parkingiem podziemnym z 133 miejscami postojowymi. W budynku znajdzie się osiem mieszkań jednopokojowych, 61 dwupokojowych, 26 trzypokojowych oraz dwa czteropokojowe. Struktura lokali odpowiada na zapotrzebowanie rynku najmu na warszawskim Mokotowie.

- Jesteśmy dumni z tego, że zakończyliśmy wszystkie etapy realizacji stanu deweloperskiego na miesiąc przed planowanym harmonogramem. Obecnie trwają prace wykończeniowe lokali pod klucz– komentuje Sławomir Tyburski, dyrektor ds. budownictwa Fundamental Goup.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Ruszył już proces komercjalizacji lokali usługowych w inwestycji. Właśnie negocjujemy umowy z operatorem spożywczym i restauracyjnym. Mieszkania zaczniemy wprowadzać do oferty w drugim kwartale 2017 r. – powiedział  Tomasz Siwak z Funduszu Mieszkań na Wynajem.

Głównym atutem inwestycji jest lokalizacja – budynek usytuowany jest w sercu Mokotowa, w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów, Pola Mokotowskiego oraz stacji metra: Wierzbno i Wilanowska. Oferta to optymalna propozycja dla osób pracujących w pobliskich biurowcach.

Dodatkową zaletą inwestycji na Samochodowej, zwłaszcza dla osób często podróżujących, jest jej  umiejscowienie w pobliżu wyjazdu z miasta, przy jego południowej obwodnicy, a także bliskość portu lotniczego. Budowa inwestycji przy ulicy Samochodowej 2 ruszyła w lipcu 2015 r. Planowany termin jej zakończenia pod klucz z meblami przewidziany jest na drugi kwartał 2017 r.

Osoby podpisujące umowę z Funduszem mogą liczyć na jedyny obecnie na rynku pełny pakiet dla najemcy obejmujący wyposażenie mieszkania pod klucz wraz z meblami i sprzętem AGD w kuchniach i łazienkach oraz wsparcie zarządcy budynku w sytuacjach awaryjnych. Umowa może być zawarta nawet na cztery lata z możliwością przedłużenia. Fundusz Mieszkań na Wynajem, jako najemca instytucjonalny, gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo podpisywanych umów najmu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych