Rusza konkurs Top Inwestycje Komunalne 2017

Grupa PTWP, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego (EEC) oraz Portalsamorzadowy.pl organizują szóstą już edycję konkursu pod nazwą Top Inwestycje Komunalne 2017.

Autor: HouseMarket.pl 17 stycznia 2017 14:43

Jak co roku chcemy wskazać najlepsze praktyki inwestycyjne w samorządach oraz docenić tych, którzy osiągnęli inwestycyjny sukces, dzięki odważnym, prorozwojowym decyzjom.

Tegoroczna edycja konkursu jest jednak specjalna. Dotyczy inwestycji oddanych do użytku w latach 2006-2016, zrealizowanych przez samorządy (spółki komunalne lub inne podmioty, nad którymi faktyczne władztwo sprawują samorządy), ale tylko i wyłącznie we współpracy z firmami prywatnymi lub w wyniku prywatyzacji.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Oceny zgłoszeń wraz redakcją dokona Rada Konsultacyjna – zasiądą w niej doświadczeni samorządowcy, ekonomiści, menedżerowie, eksperci i urzędnicy.

Udział w konkursie jest bezpłatny. Na zgłoszenia czekamy do 10 marca! Zwycięzcy zostaną nagrodzeni podczas uroczystej gali w trakcie Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach (10-12 maja 2017 roku).

Szczegóły dotyczące konkursu znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych