Rusza ostatni etap inwestycji Nowy Horyzont

Grupa Deweloperska Geo rozpoczyna budowę i sprzedaż mieszkań w ostatnim etapie inwestycji Nowy Horyzont we Wrocławiu. Nabywcy 10 pierwszych lokali mogą liczyć na 10-procentową zniżkę.

Autor: HouseMarket.pl 27 października 2016 10:39

Nowy Horyzont to rodzinna inwestycja o niskiej zabudowie, zlokalizowana w Stabłowicach. To osiedle w zachodniej części Wrocławia, którego popularność znacznie wzrosła w ostatnich latach. Nowe inwestycje mieszkaniowe i rozwijająca się infrastruktura miejska (szkoła, szpital) - to główne przyczyny zainteresowania tym rejonem stolicy Dolnego Śląska.

Budowa Nowego Horyzontu przebiegała etapowo. Lokale z pierwszego etapu zostały już wyprzedane, dostępnych jest jeszcze kilka ostatnich mieszkań z drugiego i trzeciego etapu.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Obecnie do sprzedaży trafiły mieszkania z ostatniego, czwartego etapu. To 78 mieszkań 2- i 3-pokojowych, o powierzchni od 41 do 72 mkw. Ceny rozpoczynają się od 4260 zł za mkw. dzięki czemu część kwalifikuje się do programu Mieszkanie dla Młodych.

Cały teren  jest ogrodzony, a pomiędzy budynkami znajduje się plac zabaw dla dzieci. Każde mieszkanie wyposażone jest w balkon lub taras. Do dyspozycji jest również wielostanowiskowy garaż podziemny.

- Z okazji uruchomienia sprzedaży, przygotowaliśmy specjalną promocję - mówi Piotr Kijanka, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w grupie deweloperskiej Geo. - Nabywcy 10 pierwszych lokali mogą liczyć na 10-procentową zniżkę. Co więcej, zainteresowani lokalami z poprzednich etapów, będą mogli je zakupić w promocyjnej cenie. Na każde takie mieszkanie udzielamy 10 tys. zł rabatu - dodaje.

Planowany termin zakończenia budowy ostatniego etapu Nowego Horyzontu to pierwszy kwartał 2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych