Rusza przedsprzedaż trzeciego etapu Red Parku

Deweloper Red Real Estate Development rozpoczął przedsprzedaż 130 mieszkań na poznańskim Dębcu w ramach osiedla Red Park. Budowa zaplanowana jest na przełom drugiego i trzeciego kwartału tego roku. Ceny rozpoczynają się od 5500 zł.

Autor: HouseMarket.pl 15 lutego 2017 12:49

Red Park to kompleksowe osiedle na poznańskim Dębcu. Wyróżnia się nowoczesnymi rozwiązaniami, podwyższonym standardem oraz atrakcyjnymi widokami. Inwestycja jest podzielona na cztery etapy. W pierwszych dwóch powstało 265 mieszkań o różnej powierzchni. Na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2017 roku ruszy budowa trzeciego budynku. Właśnie ruszyła jego przedsprzedaż – ceny rozpoczynają się od 5500 zł.

– Cieszymy się, że ruszamy z przedsprzedażą kolejnego etapu osiedla Red Park – Tomasz Wilczek, dyrektor generalny Red Real Estate Development. – Naszą poznańską inwestycją wyznaczamy nowe standardy na poznańskim rynku. Doceniają to nasi klienci, zwłaszcza ludzie młodzi i rodziny z dziećmi, co potwierdzają wyniki sprzedaży - dodaje.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Nowy rozdział

Nowy budynek będzie 13-piętrowym wieżowcem o podwyższonym standardzie wykończenia. W sumie powstanie 130 mieszkań o powierzchniach od 35 do 100 mkw. Wszystkie będą posiadać balkony, tarasy lub zielone ogródki.

- Na tym etapie istnieje możliwość łączenia mieszkań. Co ciekawe, zostały one zaprojektowane w taki sposób, by właściciel w każdej chwili mógł wydzielić dodatkowy pokój. To bardzo ważne dla naszych klientów, którzy zdają sobie sprawę, że w pewnym momencie życia ich sytuacja rodzinna może ulec zmianie – mówi Roma Peczyńska, marketing manager poznańskiego Red Parku.

Zaletą inwestycji jest jej położenie - bliski dojazd na węzeł autostrady A2, a także niecałe cztery kilometry od Starego Rynku. Zaledwie kilkanaście metrów od inwestycji znajduje się też przystanek autobusowy, a niedaleko zlokalizowana jest pętla tramwajowa. Sąsiadujący bezpośrednio Lasek Dębiecki i położony obok znany Park Dębina umożliwiają aktywny wypoczynek. Wygodne zakupy umożliwia z kolei sąsiedztwo Galerii Dębiec.

Mieszkanie z widokiem

Mieszkańcy Red Parku zwracają też uwagę na atrakcyjne widoki. - Lokale z oknami na północ kuszą piękną panoramą całego Poznania, na południu roznosi się niska zabudowa Lubonia
i Łęczycy, na wschodzie Park Dębina, a na zachodzie widok Świerczewa. Duże okna i przestronne balkony dodatkowo potęgują wrażenia związane z pięknymi widokami – mówi Roma Peczyńska.

Na etapie przedsprzedaży deweloper Red Real Estate Development oferuje możliwość skorzystania z wygodnego i bezpiecznego systemu płatności 15/85 – 15 proc. wartości nieruchomości klienci wpłacają po podpisaniu umowy deweloperskiej, a pozostałą część przy odbiorze kluczy (wiosna 2019 roku).

Poza Poznaniem międzynarodowy deweloper Red Real Estate Development obecny jest w dwóch miastach w Polsce - w Warszawie, gdzie tworzy wysokiej jakości osiedle ekologiczne Alpha Park, a także we Wrocławiu, w którym buduje soft lofty i apartamenty Nowa Papiernia. Łącznie inwestor wybudował dotychczas 923 mieszkania i prawie 3519 mkw. powierzchni usługowych.

Osiedle Red Park

Kompleksowe osiedle na poznańskim Dębcu. Inwestycja jest podzielona na cztery etapy. W pierwszym powstało 130 mieszkań o różnej powierzchni, najbardziej atrakcyjne dla klientów były lokale na 13-tym piętrze. W trzecim kwartale 2016 r. deweloper zakończył budowę drugiego etapu, w którym znajduje się 135 mieszkań, o powierzchniach od 34,54 mkw. do 97,65 mkw.

Znajdują się tu zarówno funkcjonalne, dwupokojowe kawalerki, jak i większe mieszkania dostępne również w rządowym programie Mieszkanie dla Młodych. Każde z nich posiada własny balkon, taras lub ogródek dla lokali parterowych. Mieszkańcy mają do dyspozycji parking podziemny, wspólne patia oraz place zabaw. Teren jest monitorowany i chroniony całodobowo.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych