Rusza sprzedaż apartamentów na osiedlu Brama SopockaHouseMarket.pl - 19 listopada 2015 09:15


Polnord rozpoczyna sprzedaż II i III etapu inwestycji Brama Sopocka w Gdyni. W ich ramach powstaną 42 apartamenty w metrażach od 60 do 101 mkw. Ceny lokali zaczynają się już od 6925 zł za mkw.

Polnord wprowadził do oferty 42 lokale rozlokowane w 6 kameralnych, dwupoziomowych budynkach, wyposażonych w windy i hale garażowe. 3- i 4-pokojowe apartamenty będą miały powierzchnie od 60 do 101 mkw., a do każdego z nich przypisane zostanie miejsce garażowe. Apartamenty znajdujące się na drugim piętrze dodatkowo będą dysponować antresolą przeznaczoną do dowolnej adaptacji. Ponadto każdy z nich będzie posiadał balkon, taras lub – w przypadku lokali parterowych – ogródek z widokiem na pobliski rezerwat przyrody. Ceny lokali zaczynają się już od 6925 zł za metr kwadratowy. Generalnym wykonawcą II etapu jest KB Dom.

– Osiedle Brama Sopocka to propozycja dla wymagających klientów, szukających komfortowych apartamentów w doskonałej lokalizacji, ale także ciekawa oferta dla nabywców inwestycyjnych – mówi Wioletta Kleniewska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w Polnordzie. – Apartamenty w Gdyni cieszą się dużą powodzeniem zarówno wśród najemców długoterminowych, jak i turystów szukających wytchnienia nad morzem w sezonie urlopowym. Stanowią zatem dobrą lokatę kapitału z możliwością atrakcyjnego zarobku – dodaje.

Usytuowane w willowej części Gdyni osiedle stanowi idealną lokalizację dla osób, które bliskość natury stawiają na równi z dostępem do aglomeracji miejskiej. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się rozległa, granicząca z lasem dolina. Komfortowe połączenie z Gdynią i Sopotem gwarantuje oddalona o niecałe 10 minut drogi Obwodnica Trójmiejska, a szybki dojazd w obrębie Gdyni sprawna komunikacja miejska.

Osiedle zaprojektowane zostało przez renomowane Biuro Projektów Architectonica. Termin oddania nieruchomości do użytku zaplanowano na luty 2017 r.