Rusza sprzedaż drugiego etapu Atal Nowe Żerniki

Atal wprowadził do sprzedaży drugi etap wrocławskiego osiedla Atal Nowe Żerniki. W tej części projektu powstanie siedem budynków z 218 mieszkaniami oraz 14 lokalami usługowymi.

Autor: HouseMarket.pl 20 lutego 2017 12:04

Budynki Atal Nowe Żerniki staną się częścią powstającego tam osiedla modelowego – Nowe Żerniki. Docelowo będzie to zupełnie nowa dzielnica miasta, w skład której wejdą miejsca rekreacyjne, placówki oświaty, kultury i sztuki. Cena za mkw. w Atal Nowe Żerniki II wynosi 5 400 zł brutto.

Będzie to nowoczesny kompleks mieszkaniowy składający się z siedmiu budynków od pięciu do siedmiu pięter. Pomieszczą 218 mieszkań od 27,43 do 99,90 mkw. i układach od 1 do 4 pokoi. W inwestycji zaplanowano również 140 komórek lokatorskich oraz 14 lokali usługowych. Z myślą o zmotoryzowanych mieszkańcach zaplanowano garaże na poziomie parteru oraz -1 z 282 miejscami postojowymi.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Wrocław to istotny rynek dla deweloperów. Popyt na nowe mieszkania jest tu niezwykle wysoki, co potwierdzają wyniki spółki. W zeszłym roku sprzedaliśmy tu 500 lokali, odnotowując 15 proc. wzrostu kontraktacji w tym mieście. Klienci szukają osiedli, które nie tylko gwarantują sprawną komunikację z centrum miasta, ale również oferują wiele udogodnień. Atal Nowe Żerniki powstają w bardzo perspektywicznej części Wrocławia z łatwym dostępem do infrastruktury społecznej. Te czynniki stoją za sukcesem pierwszego etapu naszej inwestycji, na którym wolnych zostało tylko 14 mieszkań. Z pewnością kolejna odsłona projektu spotka się z równie wysokim zainteresowaniem – powiedział Mateusz Juroszek, wiceprezes Atalu.

Atal Nowe Żerniki to prestiżowa inwestycja, która będzie częścią wspomnianego osiedla modelowego. W doskonałej lokalizacji, zaledwie 9 kilometrów od centrum Wrocławia, powstaną komfortowe i nowoczesne budynki mieszkaniowe. Atal zaplanował w pierwszym i drugim etapie łącznie 11 budynków na dwóch działkach. Ich estetyczna architektura będzie spójna z pozostałymi elementami osiedla. W pierwszym etapie powstanie łącznie 109 mieszkań od 28,96 do 94,12 mkw. oraz 9 lokali usługowych.

Inwestycja charakteryzować się będzie przemyślanym układem zabudowy i estetyką wykończenia. Minimalistyczne budynki wyróżnią się nowoczesnością na tle okolicznych zabudowań. Jednocześnie dzięki spójnej stylistyce i stonowanej kolorystyce wpiszą się w elegancki krajobraz tej części Wrocławia. Z myślą o najmłodszych lokatorach kompleksu powstanie nowoczesny plac zabaw. Osiedle zostanie w pełni dostosowane do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych.

ATAL Nowe Żerniki jest usytuowane nieopodal ulicy Kosmonautów, w zielonej części Wrocławia. Prestiżowe położenie osiedla łączy w sobie bliskość terenów rekreacyjnych ze znakomitą infrastrukturą i komunikacją miejską. Tramwaje oraz autobusy odjeżdżające z przystanków w pobliżu zapewnią wygodny dojazd do centrum i innych dzielnic miasta. Zaledwie 10 minut zajmuje dotarcie do dworca PKP Wrocław Mikołajów, a bliskość drogi A8, pozwoli na dogodny dojazd na trasę S8 oraz A4 w stronę Katowic.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych