Rusza sprzedaż mieszkań flagowej inwestycji i2

i2 Development rozpoczyna pierwszą komercjalizację budynku mieszkalnego z inwestycji Bulwar Staromiejski. Ceny mkw. loftów zaczynają się od 9,5 tys. zł.

Autor: HouseMarket.pl 21 sierpnia 2015 08:40

Projekt prezentujący 56 mieszkań przewiduje możliwość łączenia lokali, a tym samym przeorganizowania wnętrza. Wysokość stropów w Loftach przy fosie dochodzi do czterech metrów umożliwiając rozbudowę przestrzeni życiowej o antresole. Ogromne okna doświetlają wnętrza, a szprosy podkreślają historyczny charakter budynku.

Pięciokondygnacyjna bryła ze spadzistymi dachami i strzelistymi wieżyczkami zyska w nowej odsłonie szklane niezasłaniające ceglanej elewacji balkony. Bogato zdobione wnętrza części wspólnych oraz materiały wykończeniowe zagwarantują luksus „od wejścia” i trwałość inwestycji.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Tworzymy miejsce, gdzie każdy zamieszkałby z przyjemnością. Ta idea oraz dziedzictwo Bulwaru Staromiejskiego podlegającego ochronie konserwatora zabytków zobowiązuje do dbałości o detal i wsłuchanie się w potrzeby przyszłych mieszkańców. To od nich w znacznej mierze będzie zależał ostateczny kształt Loftów przy fosie i Bulwaru – dlatego projekt rozkładu i liczby lokali jest poglądowy. Jesteśmy otwarci i zbieramy informacje od zainteresowanych – mówi Marcin Misztal, wiceprezes zarządu i2 Development.

Lofty przy fosie zostaną wyposażone w cichobieżną windę, drzwi antywłamaniowe do lokali i wideodomofony. Dla zwiększenia wygody i bezpieczeństwa przyszłych lokatorów do ich dyspozycji będzie parking podziemny na terenie Bulwaru oraz ochrona i monitoring całego terenu. Mieszkańcy Loftów przy fosie będą mogli odpoczywać w kawiarniach i restauracjach Bulwaru Staromiejskiego, relaksować się na plaży miejskiej usytuowanej po drugiej stronie budynku, tuż obok powstającej mariny. Na wędkarzy czeka łowisko, a dla amatorów rekreacji ruchowej przewidziano strefę zdrowia i fitness ze ścieżkami spacerowymi – promenadą nad fosą, trasami do biegania, dla cyklistów i rolkarzy.

Termin zakończenia prac zaplanowano na pierwszy kwartał 2017 r.

Więcej informacji o inwestycji

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych