Rusza sprzedaż Osiedla Forma

Dom Development rozpoczyna sprzedaż nowej inwestycji - Osiedla Forma. Inwestycja powstanie na Pradze Południe przy ulicy Motorowej 4.

Autor: HouseMarket.pl 08 lutego 2017 13:06

W pierwszym etapie powstanie łącznie 89 lokali w dwóch kameralnych budynkach o zróżnicowanej ilości pięter. Termin planowanego przekazania gotowych lokali to trzeci kwartał 2018 roku.

Docelowo na osiedlu zaplanowano 281 lokali w siedmiu budynkach - od niewielkich czteropiętrowych po 17-piętrową dominantę, która powstanie w kolejnym etapie na rogu ul. Motorowej i Ostrobramskiej. Synergia architektury, sztuki i funkcjonalności to cechy wyróżniające inwestycję.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Zróżnicowane metraże

W pierwszym etapie w dwóch budynkach zaplanowano 89 przestronnych i funkcjonalnych mieszkań o zróżnicowanych metrażach od 38 mkw. do 97 mkw. Mieszkania będą posiadać przeszklone loggie, tarasy, balkony lub przynależne do mieszkań na parterze ogródki, w cenie mieszkania. Z okien i balkonów wyższych kondygnacji otwiera się panorama na tereny zielone i warszawskie centrum. Niższe kondygnacje będą cieszyć się ciszą i zielenią Przyczółka Grochowskiego.

Ceny za mkw. kształtują się od 7 290 do 9 290 zł. Dla mieszkańców pierwszego etapu Osiedla Forma przewidziano 88 miejsc w garażu podziemnym. Cena miejsca standardowego to 33 tys. zł, a miejsca ze schowkiem to 42 tys. zł. W ofercie znajdują się także komórki lokatorskie w cenie od 12 tys. zł. W parterze budynków od ulicy Motorowej zaplanowano lokale użytkowe.

Melanż architektury ze sztuką

Osiedle Forma rozwija ideę łączenia architektury ze sztuką. Na osiedlu powstanie charakterystyczna rzeźba przypominająca koniczynę, która stanowić będzie element artystyczny i główny wyróżnik pieczołowicie zaprojektowanych części wspólnych osiedla. Place, fontanna, osie i otwarcia widokowe osiedla będą mieć niepowtarzalny i funkcjonalny charakter, a mała architektura pozostanie w zgodzie z aktualnymi trendami w designie.

Przy ulicy Ostrobramskiej powstanie plac powitalny, zapraszający do wnętrza osiedla. Do dyspozycji mieszkańców będzie również zaprojektowana na osiedlu wspólna zielona przestrzeń zaaranżowana wokół charakterystycznej rzeźby, z placem zabaw, drzewami i formami artystycznymi oraz kompozycją wodną.

Nowa inwestycja Dom Development zlokalizowana będzie w odległości jedynie 15 minut od ścisłego centrum Warszawy. Praga Południe to dynamicznie rozwijająca się część stolicy z atrakcyjnymi terenami zielonymi i rekreacyjnymi, licznymi ścieżkami rowerowymi oraz prestiżową Saską Kępą.

Pod klucz

Na życzenie klientów Dział Aranżacji Wnętrz w Dom Development zajmie się wykończeniem mieszkania pod klucz, a wcześniej doradzi w wyborze odpowiedniej aranżacji mieszkania na bazie kilkuset wariantów materiałowych i kolorystycznych oraz bogatej oferty wyposażenia kuchennego i łazienkowego.

- Osiedle Forma stanowić będzie kontynuację nowej zabudowy Pragi Południe rozpoczętej przez Dom Development na Osiedlu Saska, cieszącym się ogromną popularnością. Forma to nowy projekt z segmentu popularnego będący odpowiedzią na potrzeby rynkowe klientów poszukujących nowoczesnego designu i funkcjonalności. Nowobudowana inwestycja jest zlokalizowana na Pradze Południe oferującej rozbudowaną infrastrukturę komunikacyjną, miejską oraz bliskie otoczenie parków i akwenów wodnych  - mówi Jarosław Szanajca, prezes zarządu Dom Development.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych