Ruszy kolejny etap Green Mokotów

Grupa Robyg uzyskała pozwolenie na budowę pierwszego z budynków w ramach kolejnego etapu swojej warszawskiej inwestycji – Green Mokotów.

Autor: HouseMarket.pl 09 listopada 2016 14:06

Osiedle zlokalizowane w dzielnicy Mokotów powstanie w ośmiu etapach. Docelowo zbudowanych zostanie około 820 lokali o powierzchni od ok. 40 mkw. do ponad 130 mkw., otoczonych rozległymi terenami zielonymi i rekreacyjnymi. Mieszkania w ramach inwestycji Green Mokotów wyróżniają się korzystnym stosunkiem ceny do jakości, a ponadto wyposażone są w nowoczesny system Smart House, który umożliwia zdalne sterowanie domowymi urządzeniami i uzyskanie nawet 30 proc. oszczędności m.in. za prąd. Zakończenie prac budowlanych tego budynku planowane jest na czwarty kwartał 2017 r.

 - Dotychczasowa dynamika rynku deweloperskiego pozwala na optymistyczne założenia. Od kilku lat obserwowany jest wzrost sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym. Polacy decydują się często na zakup nieruchomości za gotówkę jako metodę inwestycji bardziej korzystną niż umieszczenie oszczędności na lokacie bankowej. Robyg także odczuwa wpływ tych tendencji – tłumaczy Oscar Kazanelson, przewodniczący rady nadzorczej Robyga.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Potwierdzeniem jest regularnie rosnąca liczba lokali zakontraktowanych przez spółkę. Narastająco po trzech kwartałach 2016 r. wynik ten osiągnął poziom 2111 mieszkań, co oznacza wzrost o 19 proc. wobec tego samego okresu roku poprzedniego.

Realizacja inwestycji takich jak osiedle Green Mokotów jest odpowiedzią spółki Robyg na rosnące zapotrzebowanie rynku na mieszkania jednocześnie bardzo dobrej jakości i w przystępnej cenie, a także w świetnej lokalizacji.

- Grupa proponuje w tej inwestycji dwa warianty: Basic i Premium – o podwyższonym standardzie. Żeby zaspokoić potrzeby wszystkich chętnych na lokale w tej warszawskiej dzielnicy wkrótce do sprzedaży trafi kolejny – piąty już etap osiedla Green Mokotów – opowiada Oscar Kazanelson.

Ten rejon miasta jest doskonale skomunikowana z innym częściami Warszawy i cieszy się dużym zainteresowaniem Warszawiaków – Mokotów zawsze był uważany za prestiżową i cenioną lokalizację.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych