Ruszy kolejny etap Osiedla Marina

Spółka zależna Wikany zawarła z Lubelskim Przedsiębiorstwem Budowlanym umowę o kompleksowe wykonanie robót budowlanych, polegających na budowie kolejnego etapu lubelskiego Osiedla Marina.

Autor: HouseMarket.pl 18 sierpnia 2016 10:56

Lubelskie Przedsiębiorstwo Budowlane zbuduje w rejonie ulic: Ks. L. Zalewskiego i A. Słomkowskiego budynki A4 i A5 wraz z zamkniętym parkingiem podziemnym. W ramach tego etapu powstanie łącznie 108 lokali. Termin realizacji umowy został ustalony na grudzień 2017 r. Wynagrodzenie jest ryczałtowe i wynosi 15,8 mln zł netto.

Do tej pory giełdowy deweloper postawił w ramach projektu trzy budynki z 153 lokalami, a posiadane w tej lokalizacji grunty pozwalają na wybudowanie, w kolejnych etapach, dodatkowych 188 lokali.
- Osiedle Marina to jeden z najlepiej sprzedających się projektów grupy, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Zakładamy, że kolejny etap tego projektu również spotka się z uznaniem ze strony klientów – komentuje Robert Pydzik, prezes zarządu Wikany.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle Marina to kompleks 12 budynków mieszkalnych o zróżnicowanej zabudowie.

Obecnie realizowana jest budowa kolejnych dwóch, trzypiętrowych bloków. W każdym z nich znajdzie się 51 mieszkań o powierzchni od 33 mkw. do 71 mkw., wyposażonych w ustawne balkony oraz funkcjonalne piwnice. Na parterach powstaną lokale usługowe. Dla wygody mieszkańców w budynkach zostaną zamontowane windy.

Nowoczesna bryła i jasna elewacja przełamana akcentami w żywych kolorach, to elementy charakterystyczne tej inwestycji, które podkreślają elegancję i nowoczesność Osiedla Marina. Niepowtarzalny charakter potęgują detale, które umiejętnie wykorzystane w zagospodarowaniu przestrzeni, subtelnie nawiązują do nadmorskiego miasteczka. Przestrzeń wokół osiedla została zaprojektowana tak, aby idealnie komponowała się z budynkami. Zaplanowano ławki, oświetlenie oraz bezpieczny plac zabaw.

Osiedle Marina wyróżnia też niepowtarzalna lokalizacja. Inwestycja położona jest w niedalekim sąsiedztwie Zalewu Zemborzyckiego. Miasteczko wodne, przystań żeglarska, wypożyczalnie sprzętu wodnego, wyciąg nart wodnych czy park linowy, także ścieżka rowerowa biegnąca wokół wodnego akwenu - to główne atrakcje

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych