Ruszył ostatni etap Fabryki Czekolady

Grupa Deweloperska Geo rozpoczęła budowę i sprzedaż ostatniego etapu Fabryki Czekolady przy ulicy Wrocławskiej w Krakowie. W ofercie znalazło się 26 mieszkań i lokale usługowe.

Autor: HouseMarket.pl 22 listopada 2016 11:50

W miejscu dawnej fabryki Wawel przy ul. Wrocławskiej, Grupa Deweloperska Geo, łącząc nowoczesność z historią, buduje własną, współczesną Fabrykę Czekolady – kompleks mieszkaniowy, którego ostatni etap, trafił właśnie do sprzedaży. Inwestycja była realizowana etapowo. Na początku powstał segment A budynku AB, z którego mieszkania zostały już wyprzedane. Następnie oddano do użytku segment B i rozpoczęto realizację budynku D, w których dostępne są jeszcze wolne lokale.

Obecnie trwa budowa ostatniego budynku C, w którym znajdzie się 26 mieszkań, w tym lokale dwupokojowe o powierzchni ok. 40 mkw., a także trzypokojowe i czteropokojowe apartamenty o powierzchni od ok. 65 mkw. do 80 mkw. W ofercie są również cztery przestrzenie usługowe. Ceny mieszkań rozpoczynają się od 7,3 tys. zł/mkw.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Serdecznie zapraszamy na dzień otwarty, który odbędzie się w sobotę 26 listopada – mówi Piotr Kijanka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu w Grupie Geo. – Dla wszystkich, który tego dnia podpiszą umowę przygotowaliśmy promocję 5 tys. zł na wykończenie zakupionego M – dodaje.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych