Ruszył trzeci etap Brzozowego Zakątka

Ruszył właśnie trzeci etap osiedla Brzozowy Zakątek na warszawskim Wilanowie. Znajdzie się w nim 99 mieszkań, a w podziemnej hali garażowej – 74 podwójne miejsca parkingowe. Zakończenie budowy zaplanowano na drugi kwartał 2018 r.

Autor: HouseMarket.pl 25 października 2016 10:10

W ramach inwestycji, przy ul. Adama Branickiego, powstają obecnie trzy czteropiętrowe budynki, w których docelowo znajdzie się 249 mieszkań. W planach Polnordu jest też realizacja czwartego budynku. Projekt osiedla powstał w pracowni Grupa 5 Architekci, a generalnym wykonawcą jest Budimex.

Brzozowy Zakątek to kameralny kompleks trzech eleganckich budynków wielorodzinnych położonych w południowej, zielonej części Miasteczka Wilanów. Atutami osiedla są jego lokalizacja, przestronny dziedziniec z naturalną zielenią, a także modernistyczna, prosta architektura oraz jakość wykonania.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Brzozowy Zakątek to inwestycja skierowana przede wszystkim do rodzin z małymi dziećmi. Dla najmłodszych mieszkańców inwestor przygotował na ogrodzonym, bezpiecznym dziedzińcu liczne atrakcje i place zabaw.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych