Ruszyła budowa apartamentów Dzielna 64

Firma Ochnik Development rozpoczęła na warszawskim Muranowie budowę inwestycji Dzielna 64 z mieszkaniami o podwyższonym standardzie. Projekt oferuje 152 apartamenty od 26 mkw. do 94 mkw., z wygodnymi loggiami, balkonami lub tarasami. 

Autor: HouseMarket.pl 08 listopada 2016 14:26

Ochnik Development realizował dotychczas inwestycje z budynkami jednorodzinnymi i wielorodzinnymi na Mazowszu i projekty komercyjne na rynku warszawskim. Inwestycja Dzielna 64 powstaje w centralnym punkcie Warszawy, w odległości 500 metrów od Alei Jana Pawła II. Projekt oferuje 152 apartamenty o zróżnicowanej powierzchni od 26 mkw. do 94 mkw. i funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń z wygodnymi loggiami, balkonami lub tarasami. Do sprzedaży trafiły mieszkania od jednopokojowych do pięciopokojowych, które są do nabycia w cenie od 9,9 tys. zł za mkw. W ofercie znalazło się również 11 lokali usługowych.

Tarasowy układ powstającego budynku o bazowej wysokości siedmiu kondygnacji z 10-piętrową dominantą w narożniku ulicy Dzielnej i projektowanym przedłużeniu ulicy Esperanto komponuje się przestrzennie ze śródmiejską architekturą Muranowa.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Architekci z pracowni MKC, którzy opracowali projekt Dzielnej 64, uzyskali elegancki, klasyczny wyraz estetyczny budynku, operując prostymi formami geometrycznymi, wykorzystującymi kontrast światłocienia, faktury materiału i koloru. Do wykonania elewacji użyte zostaną szlachetne materiały wykończeniowe, m.in. szkło, stal nierdzewna oraz bezspojeniowe spieki kwarcowe. Bryłę budynku, który będzie miał kształt litery C, ożywi podświetlana zieleń, którą zostaną obsadzone górne tarasy nad szóstą i siódmą kondygnacją.

Główne wejście do budynku od strony ulicy Dzielnej zaprojektowane zostało jako reprezentacyjny hol wejściowy z recepcją, przez który można wyjść na zielone, wewnętrzne patio. Do aranżacji holu wykorzystany będzie naturalny kamień, szkło kryształowe i skóra. Na korytarzach w częściach wspólnych budynku wyłożona zostanie wykładzina dywanowa na gąbce. Apartamenty na najwyższym piętrze będą miały trzy metry wysokości. W części mieszkań przygotowane zostały instalacje do podłączenia klimatyzacji.

W ofercie Dzielnej 64 dominują mieszkania dwupokojowe o metrażu od 35 mkw., ale w niemal wszystkich jedynkach także można wydzielić drugi pokój. Jest to możliwe dzięki odpowiednio zaprojektowanemu układowi konstrukcyjnemu ścian nośnych, który pozwala na dowolne łączenie wybranych mieszkań zgodnie z potrzebami nabywców. Konstrukcja budynku oraz układ apartamentów umożliwia nie tylko łączenie i późniejsze dzielenie największych mieszkań, ale również dowolną modyfikację aranżacji wnętrz, w tym zmianę ilości pokoi.

– W inwestycji Dzielna 64 oferujemy mieszkania w wyższym standardzie wykonania, dostępne w szerokim wyborze ofert. Budynek zaprojektowany został w ponadczasowej, klasycznej formie, z umiarem w doborze środków estetycznych, a przy jego realizacji wykorzystane zostaną wyjątkowo trwałe, szlachetne materiały. Dążymy do tego, by wysoka klasa wykonania stała się znakiem rozpoznawczym naszych inwestycji, które prowadzimy zgodnie z dewizą – elegancja w budownictwie – – informuje Tomasz Sadłocha, członek zarządu Ochnik Development.

Generalnym wykonawcą jest firma Unibep. Przekazanie kluczy do apartamentów w inwestycji Dzielna 64 przewidziane zostało w czwartym kwartale 2018 r.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych