Ruszyła budowa Zalasewo Park

Na terenie gminy Swarzędz, deweloper KM Building rozpoczął budowę nowego osiedla – Zalasewo Park. Projekt będzie się składał z trzech trzykondygnacyjnych budynków z halami garażowymi i windami. Dla przyszłych lokatorów przygotowano w sumie 108 mieszkań.

Autor: HouseMarket.pl 25 października 2016 14:08

Inwestycja Zalasewo Park to najnowsza propozycja spółki KM Building. Nowoczesny kompleks mieszkaniowy powstanie przy ulicy Kórnickiej 194. Osiedle będzie się składać z trzech budynków wielorodzinnych o trzech kondygnacjach każdy. Do dyspozycji mieszkańców będą lokale od dwupokojowych do czteropokojowych o powierzchni od 45 do 75 mkw. zlokalizowane na parterze oraz pierwszym piętrze. Z kolei na piętrze drugim powstaną apartamenty czteropokojowe i pięciopokojowe o powierzchni od 75 do 120 mkw.

Pod budynkami wybudowana zostanie hala garażowa, zamykana bramą sterowaną pilotem z przynależnym jednym miejscem postojowym do każdego mieszkania czy apartamentu. Co istotne, do dyspozycji lokatorów będzie także winda. Mieszkania na parterze będą posiadały ogródki o powierzchni od 30 do 100 m.kw., a pozostałe lokale zostaną wyposażone w przestronne balkony. Osiedle zostanie utrzymane w konwencji otwartej z całodobowym monitoringiem. Deweloper zadba też o małą architekturę.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Powstaną skwery i tereny zielone wokół budynku, chodniki, ogródki z wysianą trawą i ogrodzeniem dla mieszkań na parterze, a także mały park z ławeczkami od ulicy Kórnickiej. Inwestycję będzie wyróżniać także ozdobny, rzadko spotykany przy inwestycjach na rynku pierwotnym mural. Autorem jest artysta o pseudonimie SOMEART, który wystawiał swoją twórczość m.in. w Londynie. Lokale będą oddawane w standardzie podwyższonym lub pod klucz.

Ceny rozpoczynają się od 3950 zł. brutto za mkw. Co ważne, w cenie metra kwadratowego klient otrzymuje miejsce w hali garażowej, a ponadto deweloper przygotuje dodatkowe 80 miejsc postojowych przy budynkach. Co ważne, oferowane mieszkania, również apartamenty z antresolą, kwalifikują się do dofinansowania w programie MdM.

Zalasewo położone jest na terenie gminy Swarzędz. To bardzo popularna ostatnio miejscowość wśród osób poszukujących miejsca do zamieszkania. Zaletą lokalizacji Zalasewo Park jest bliskość szkół i przedszkoli, dobre zaplecze usługowo-handlowe oraz dogodna komunikacja z Poznaniem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych