Ruszyła przedsprzedaż Zielonej Doliny IIIHouseMarket.pl - 16 grudnia 2015 14:46


J.W. Construction przygotowuje budowę kolejnej inwestycji na warszawskiej Białołęce. W ramach położonego od strony ul. Verdiego osiedla Zielona Dolina III powstaną dwa budynki z łącznikiem na 54 mieszkania od 26 do 60 mkw.


Budowa rozpocznie się w lutym 2016 r. z planowanym terminem zakończenia inwestycji na III kwartał 2017 r. W ramach przedsprzedaży klienci mogą skorzystać z oferty specjalnej dewelopera: sześć mieszkań z 6 proc. rabatem. Na osiedlu można kupić lokale objęte programem MdM w cenie rozpoczynającej się już od 149 tys. zł.

- Białołęka to dzielnica, która się bardzo prężnie rozwija, zarówno pod względem kulturalno-edukacyjnym, jak i komunikacji miejskiej. W ciągu najbliższych trzech lat powstanie tu dziewiętnaście placówek oświatowych, będą to żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i gimnazja. Niektóre z nich powstaną w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla Zielona Dolina, nieopodal ulic: Vivaldiego, Zdziarskiej czy Mochtyńskiej – informuje Małgorzata Ostrowska, członek zarządu J.W. Construction.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle Zielona Dolina III to kontynuacja dwóch pierwszych inwestycji budowanych na warszawskiej Białołęce pod tą samą nazwą. W ramach Zielonej Doliny I, zrealizowanej w latach 2011-2013, powstało blisko 1000 mieszkań. Osiedle Zielona Dolina II liczy łącznie 864 lokale, a budowa pierwszej części rozpoczęła się w lipcu 2015 r. W pierwszej kolejności powstanie 321 lokali, pozostałe mieszkania czekają na wprowadzenie do oferty i realizację.