Ruszyła rozbudowa Osiedla Klonowy Park

Rozpoczęła się realizacja kolejnego etapu Osiedla Klonowy Park, inwestycji realizowanej przez Wikanę.

Autor: HouseMarket.pl 13 października 2016 13:12

W październiku, w Janowie Lubelskim, przy ulicy Sowiakowskiego, gdzie ma powstać budynek mieszkalny wielorodzinny, ruszyły już pierwsze prace.

- Pierwszy etap Osiedla Klonowy Park cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Dlatego zdecydowaliśmy o kontynuacji inwestycji. Niska zabudowa oraz spokojna okolica, z przewagą domów jednorodzinnych, nadają temu osiedlu kameralny charakter. Dodatkowo, mała liczba mieszkań sprawia, że Klonowy Park, to przytulne miejsce, gdzie warto zamieszkać - mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikany.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Osiedle Klonowy Park to zespół trzech budynków mieszkalnych zlokalizowanych przy ulicy Sowiakowskiego w Janowie Lubelskim. W pierwszym etapie inwestycji do użytku oddanych zostało 21 mieszkań. Obecnie w realizacji znajduje się kolejny budynek, w którym łącznie znajdą się 24 mieszkania od dwupokojowych do czteropokojowych. Lokale wyposażone są w balkony lub loggie, w metrażach od 54 mkw. do 76 mkw. Do dyspozycji mieszkańców będą także boksy garażowe. Dodatkowo, do mieszkań przynależą komórki lokatorskie.

Nazwa Osiedle Klonowy Park doskonale oddaje charakter tej inwestycji. Przemyślana koncepcja zagospodarowania terenu uwzględniająca dużą ilość roślinności oraz elementy małej architektury, takiej jak ławki, czy stojaki na rowery sprawiają, że mimo miejskiego charakteru zabudowy, osiedle staje się zielonym zaciszem, w którym można odpocząć od zgiełku i hałasu. Klimatyczne alejki między budynkami w otoczeniu klonów i żywopłotów, będą idealnym miejscem na spacer.

Elewacja budynków w pełni harmonizuje z roślinnością, która wypełnia całe osiedle. Jasna kolorystyka, wzbogacona o zielone balkony i brązowe bramy garażowe doskonale podkreśla prostotę i elegancję.

Osiedle Klonowy Park położone jest w niedalekiej odległości od centrum, a jednocześnie z dala od miejskiego zgiełku. W pobliżu inwestycji znajduje się szpital, apteka, przystanek autobusowy, przedszkole oraz sklepy spożywcze.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych