Ruszyła sprzedaż apartamentów przy parku linearnym w Soho by Yareal

W Soho by Yareal na warszawskim Kamionku ruszyła sprzedaż kilkudziesięciu apartamentów w dwóch kameralnych budynkach powstających w ramach drugiego etapu inwestycji. Obecna oferta mieszkaniowa w Soho by Yareal została wzbogacona o 55 lokali.

Autor: housemarket.pl 11 stycznia 2022 13:42

  • Yareal rusza ze sprzedażą II etapu inwestycji Soho by Yareal. 
  • Inwestycja wzbogaci się o kolejne 55 apartamentów wyeksponowanych na blisko 300-metrowy park linearny, stanowiący zieloną oś wielofunkcyjnego kompleksu. Niektóre apartamenty na najwyższych piętrach będą miały wysokość sięgającą nawet 3,5 m.
  • Dwa centralnie zlokalizowane apartamentowce zostaną oddane do użytku pod koniec 2023 r. wraz z zieloną osią parkową, rozciągającą się wzdłuż starannie zaplanowanego kompleksu, łączącego nowoczesną zabudowę z poprzemysłowymi budynkami historycznymi.

Flagowa inwestycja mieszkaniowo-usługowa Yareal powstaje na warszawskiej Pradze Południe, w pobliżu Parku Skaryszewskiego i Jeziora Kamionkowskiego. Dogodny dojazd do odległego o 5 km śródmieścia stolicy zapewnia rozbudowana sieć komunikacji miejskiej, a także pociągów odjeżdżających z pobliskiego Dworca Warszawa Wschodnia. W odległości kilkuminutowego spaceru planowana jest stacja trzeciej linii metra „Mińska”.

Do atmosfery miejsca dostosowano nie tylko architekturę ale i nazwy nowych budynków, które staną się ozdobą Soho by Yareal. W apartamentowcu o nazwie Neon, nawiązującej do działającego w sąsiedztwie muzeum neonów, zamieszkają zaledwie 34 rodziny. Budynek Rubin będzie jeszcze bardziej kameralny – powstanie w nim 21 wyjątkowych apartamentów. Oba budynki będą wyróżniać się dużymi loggiami, balkonami lub tarasami, a także efektownymi przeszkleniami, zapewniającymi wnętrzom dużo światła dziennego, wpadającego przez drewniane okna.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- W Neonie powstanie 5 kondygnacji mieszkalnych, a do wnętrza będzie prowadzić wysokie na dwie kondygnacje wejście od strony parku linearnego. Apartamenty na najwyższym piętrze Neonu zaoferują mieszkańcom unikalne wnętrza, których wysokość osiągnie ponad 3,5 m. Z kolei mieszkańcy Rubina będą mieli niezwykły widok na park dzięki nietypowym wykuszom, powiększającym salony aż do krawędzi przeszklonych loggi. Budynki zostaną pokryte ceglanymi płytkami nawiązującymi do postindustrialnej historii Soho. Dzięki stonowanym odcieniom szarości i czerwieni będą tworzyć dobrze skomponowaną całość z odrestaurowanymi budynkami historycznymi, które zyskają nowe funkcje usługowo-handlowe - wyjaśnia Jacek Zengteler, dyrektor generalny Yareal.

W parterach apartamentowców bezpośrednio przylegających do zielonej osi Soho by Yareal znajdą się lokale użytkowe na wynajem z ogródkami dla gości, dzięki którym kompleks będzie tętnił życiem. Zarówno w Neonie jak i Rubinie zaprojektowano między innymi duże penthouse’y z imponującymi tarasami o powierzchni od 50 do nawet 149 mkw. We wnętrzach budynków, podobnie jak przed nimi, powstaną liczne miejsca do parkowania rowerów, ponieważ w Soho by Yareal preferowany będzie ruch pieszy i rowerowy, a ruch samochodowy zostanie niemal całkowicie wyeliminowany z terenu kompleksu.

CZYTAJ TEŻ: YAREAL Z PARNEREM KOMERCJALIZACJI CZĘŚCI HANDLOWEJ SOHO BY YAREAL 

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych