Ruszyła sprzedaż apartamentów w Quorum we Wrocławiu

Resi Capital, spółka należąca do grupy kapitałowej Cavatina Group, uruchomiła sprzedaż apartamentów Premium nad Odrą, w centrum Wrocławia. Na rynek trafiło tym samym 341 mieszkań, przygotowywanych w ramach wielofunkcyjnego projektu Quorum na wrocławskim Szczepinie.

Autor: housemarket.pl 06 lipca 2022 13:35

  • Osiedle Quorum powstaje we Wrocławiu.
  • Kompleks Quorum to największy na Dolnym Śląsku projekt typu mixed-use.
  • Mieszkania będą gotowe do zamieszkania w połowie 2023 roku.

- Oferta mieszkań w Polsce stopniowo się kurczy pomimo wciąż dużego zapotrzebowania. Coraz mniej też jest tak dogodnych, świetnie skomunikowanych obiektów premium, jak nasze inwestycje. Wrocławskie Quorum daje rzadką dziś okazję do zamieszkania w wyjątkowym miejscu, zapewniającym dodatkowo dostęp do pełnej infrastruktury wokół oraz dużej ilości naturalnej zieleni i stref relaksu. W ofercie mamy mieszkania w standardzie deweloperskim z opcją wyboru wykończenia „pod klucz” w jednym z dwóch wariantów: „Premium” oraz „Komfort”. Kompleksowe przygotowanie lokali to wciąż na polskim rynku nowość, ale spotykająca się z rosnącym zainteresowaniem, szczególnie w obliczu trudności z indywidualnym znalezieniem sprawdzonej ekipy remontowej" - mówi Anna Łagowska-Cioch, Head of Residential Sales & Leasing Resi Capital.

Jakość Premium dla singla i rodziny

Kompleks Quorum to największy na Dolnym Śląsku projekt typu mixed-use. Poza 341 mieszkaniami od Resi Capital znajdą się tu między innymi przestrzenie usługowe i biurowe, uzupełnione strefami zieleni i relaksu, tak, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby rozwijającego się miasta i jego mieszkańców. Projekt usytuowany jest w ścisłym centrum Wrocławia, nad Odrą przy ul. Sikorskiego na wrocławskim Szczepinie.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Projekt przewiduje zarówno kawalerki, jak i mieszkania 2-, 3- i 4-pokojowe – metraże od 25 do 79 mkw., z których rozpościerać się będzie widok na panoramę miasta. Istnieje także opcja połączenia lokali, dla osób zainteresowanych większymi przestrzeniami. Do każdego mieszkania przynależeć będzie miejsce parkingowe. W ofercie dostępne będą również komórki lokatorskie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych