Ruszyła sprzedaż drugiego etapu osiedla 360º

Spółka Unidevelopment rozpoczęła sprzedaż drugiego etapu Osiedla 360° na warszawskim Gocławiu.

Autor: HouseMarket.pl 25 sierpnia 2016 12:37

Inwestycja jest kontynuacją projektu, który w pierwszej odsłonie spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów. Obecnie w dwóch budynkach powstaje kolejne 116 mieszkań. Osiedle 360° znajduje się przy ul. Kapelanów AK na warszawskim Gocławiu –  w bliskim sąsiedztwie jeziorka Balaton. Unidevelopment zakończyła pierwszy etap tej inwestycji w grudniu ubiegłego roku.

- Mieszkania na osiedlu 360° od samego początku sprzedawały się w bardzo szybkim tempie. W ofercie pozostały nam ostatnie trzy lokale z pierwszego etapu. Wielu klientów oczekiwało na kontynuację inwestycji doceniając zarówno lokalizację, architekturę osiedla, jak i funkcjonalne rozkłady mieszkań. Na początku sierpnia, po wcześniejszym uzyskaniu decyzji na budowę, rozpoczęliśmy przedsprzedaż nowego etapu i po miesiącu mamy umowy rezerwacyjne na niemal 20% lokali – mówi Ewa Przeździecka, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Unidevelopment.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W budowanej obecnie części Osiedla 360° powstają dwa budynki

Struktura oferty jest zbliżona do tej, którą Unidevelopment zaproponowała klientom w pierwszym etapie inwestycji. Teraz mogą oni wybierać spośród mieszkań od jednopokojowych do pięciopokojowych o powierzchniach między 34 a 111 mkw. Na parterze budynku od strony ul. Kapelanów AK przewidziane są lokale usługowe. Do dyspozycji mieszkańców będzie również podziemny garaż na 137 miejsc postojowych.

Teren inwestycji sąsiaduje z jeziorkiem Balaton, wokół którego znajduje się park wraz z placem zabaw, kawiarnią oraz boiskiem. Oprócz balkonów lub loggi, część lokali na ostatniej kondygnacji będzie miała tarasy na dachu, a do mieszkań znajdujących się na parterze będą przynależeć ogródki. Dla mieszkańców osiedla zaprojektowano zielone skwery, a dla najmłodszych przewidziano plac zabaw.

Niewątpliwymi atutami inwestycji jest sąsiedztwo terenów rekreacyjnych oraz łatwy dostęp do infrastruktury komunikacyjnej, licznych punktów handlowo-usługowych, placówek medycznych i edukacyjnych. W pobliżu Osiedla 360º zatrzymują się autobusy miejskie. Ponadto w najbliższych latach planowane jest wybudowanie na Gocławiu linii tramwajowej, przebiegającej wzdłuż Kanału Kamionkowskiego i ul. Bora-Komorowskiego. Co więcej, zgodnie z przedstawianymi planami, w rejonie Gocławia mają zostać zrealizowane dwie stacje III linii metra: „Ostrobramska” i „Fieldorfa”.

Projekt Osiedla 360° przygotowała pracownia Mąka Sojka Architekci. Unidevelopment posiada już prawomocne pozwolenie na budowę drugiego etapu inwestycji. Jej generalnym wykonawcą będzie Unibep. Ceny mieszkań wynoszą od 7150 zł/mkw. do 9900 zł/mkw. zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych