Ruszyła sprzedaż IV etapu Miasteczka Jutrzenki

Aurec Home wprowadza do sprzedaży kolejny etap sprzedaży inwestycji Miasteczko Jutrzenki w Warszawie

Autor: Housemarket.pl 27 października 2021 21:10

Popyt na duże mieszkania dostosowane do potrzeb rodzin rośnie i będzie rósł dalej. Rządowe zapowiedzi bonów mieszkaniowych w ramach Nowego Ładu zdecydowanie wróżą kontynuację tego trendu. Aurec Home odpowiada na zapotrzebowanie klientów – osób planujących założenie rodziny i rodzin z dziećmi, dlatego w ofercie dewelopera prawie połowę lokali stanowią mieszkania trzy i czteropokojowe. Średni metraż mieszkania trzypokojowego w ofercie Aurec Home wynosi 57 mkw., a czteropokojowego 80 mkw.

- Komfort rodzin jest dla nas niezwykle ważny. Stąd tak bogata oferta mieszkań i udogodnienia skierowana do rodziców i dzieci. W Miasteczku Jutrzenki zapewniamy liczne place zabaw i komfortowe, niespotykane nigdzie indziej przestrzenie wspólne. Na terenie osiedla znajdzie się przedszkole, a także sklepy i lokale usługowe. Dzięki temu rodzice będą mogli zaoszczędzić swój cenny czas – mówi Mariola Żak, dyrektor sprzedaży i marketingu Aurec Home.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

Wielkość mieszkania to niejedyny aspekt, na który zwracają uwagę osoby kupujące mieszkania z myślą o zakładaniu rodziny. Coraz więcej rodzin decyduje się na wychowywanie dzieci w duchu troski o środowisko. Miasteczko Jutrzenki dzięki ławkom solarnym i panelom fotowoltaicznym, pozwoli nie tylko na oszczędność energii, ale wpłynie również na zwiększanie świadomości ekologicznej od pierwszych lat życia. Jednocześnie inwestycja będzie oazę zieleni. Starannie zaplanowana roślinność, szerokie aleje, oczka wodne i fontanny sprzyjać będą rodzinnym spacerom i sąsiedzkiej integracji. Na osiedlu znajdą się również szklarnie, gdzie rodziny będą mogły uprawiać własne ekologiczne warzywa i owoce.

Miasteczko Jutrzenki rozciąga się na przestrzeni 6,5 ha i docelowo obejmować będzie 9 budynków, w których znajdzie się prawie 900 mieszkań. Sprzedaż IV etapu inwestycji rozpocznie się już w październiku. Dodatkowo deweloper zakupił kolejne 1,5 ha działki w pobliżu węzła Salomea i już dziś planuje tam budowę kolejnych osiedli.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych