Ruszyła sprzedaż mieszkań w III etapie inwestycji Osiedle Symbiozahousemarket.pl - 09 czerwca 2021 16:09


Rozpoczęła się sprzedaż mieszkań w ramach III etapu inwestycji Osiedle Symbioza, zlokalizowanej przy ulicy Sołtysowskiej w Krakowie. Inwestorem Osiedla Symbioza jest Grupa Rogala.

Osiedle Symbioza składać się będzie z czterech 6-kondygnacyjnych budynków. W III etapie deweloper planuje budowę 71 mieszkań (1- 4 pokojowych) o zróżnicowanych metrażach. Na terenie inwestycji znajduje się żłobek i przedszkole dla dzieci, a mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać również  z ogrodu oraz klubu sąsiedzkiego. Inwestycję otacza ponad 100 hektarów terenów zielonych, a na dachach budynków przewidziano przestrzeń biologicznie czynną.

CZYTAJ TEŻ: KRAKÓW I WROCŁAW Z ODMIENNYMI PROGNOZAMI RYNKU

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

- Infrastruktura osiedla zaprojektowana została z myślą o rodzinach aktywnie spędzających czas, dla których ważny jest codzienny kontakt z naturą. Otoczenie Łąk Nowohuckich sprzyjać będzie rekreacji, a dostępny dla wszystkich mieszkańców ogród sąsiedzki, umożliwi zacieśnianie relacji pomiędzy mieszkańcami - mówi Bartłomiej Rzepa z zarządu spółki Rogala Development. - Integracji sprzyjać będzie wspólna przestrzeń wyposażona w leżaki, kreatywny plac zabaw dla dzieci, boisko do gry w piłkę, a także warzywnik, w którym każdy z mieszkańców będzie mógł uprawiać ulubione owoce i warzywa. Dodatkowo na terenie inwestycji powstanie klub sąsiedzki z bilardem i piłkarzykami - dodaje.

Zakończenie III etapu inwestycji zaplanowane jest na II kwartał 2023 roku.