Ruszyła sprzedaż mieszkań w inwestycji Owsiana 9

Mieszkania od Wawel Service po prawobrzeżnej stronie Warszawy znalazły już pierwszych nabywców. Projekt zostanie zrealizowany w spokojnym zakątku dzielnicy Praga Południe – na Kamionku.

Autor: HouseMarket.pl 29 września 2016 12:25

To właśnie lokalizacja jest jedną z głównych zalet Owsianej 9. Zapewni ona swoim przyszłym mieszkańcom najwyższy komfort – ciszę i spokój oraz doskonałą komunikację z resztą miasta. Bliskość ulicy Grochowskiej gwarantuje wygodne połączenia licznymi liniami tramwajowymi oraz autobusowymi, zaś dalsze podróże usprawnią znajdujące się w niewielkiej odległości: dworzec PKP Warszawa Wschodnia oraz stacja metra Stadion Narodowy. W niedalekiej przyszłości podróżować będzie można także ze stacji trzeciej linii metra zaplanowanej przy ulicy Mińskiej/Podskarbińskiej.

- Owsiana 9 będzie kameralnym, czteropiętrowym budynkiem, w którym zaplanowaliśmy 61 mieszkań w najbardziej poszukiwanych, funkcjonalnych metrażach od 38 do 73 mkw. Wszystkie wyposażone będą w przestronne balkony lub loggie. W podziemiu budynku znajdzie się parking, zaś na parterze – lokal usługowo-biurowy. Teren posesji będzie ogrodzony, tak aby mieszkańcy zyskali poczucie prywatności i bezpieczeństwa – mówi Grzegorz Zagrabski, wiceprezes Wawel Service.

Szukasz terenów inwestycyjnych? Zobacz oferty na PropertyStock.pl

W najbliższym sąsiedztwie Owsianej znajduje się wiele ciekawych miejsc, jakie można wyróżnić na mapie Pragi Południe. Wśród zielonych terenów rekreacyjnych warto wymienić Park Skaryszewski im. Ignacego Jana Paderewskiego, Jezioro Kamionkowskie, Park Obwodu Praga Armii Krajowej, czy Kamionkowskie Błonia Elekcyjne. Z kolei kilkaset metrów od inwestycji znajduje się postindustrialny kompleks o charakterze artystyczno-rozrywkowo-kulturalnym Soho Factory oraz renomowany Uniwersytet SWPS.

- Praga Południe od kilku lat przeżywa swoisty renesans. Ta część Warszawy jest nie tylko coraz chętniej odwiedzana, ale i pożądana jako miejsce do zamieszkania. Postępująca rewitalizacja dzielnicy, coraz więcej atrakcyjnych inwestycji w sąsiedztwie oraz mnogość projektów aktywizujących lokalną społeczność sprawiają że jest to obecnie jedna z najatrakcyjniejszych dzielnic w stolicy – dodaje Grzegorz Zagrabski.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych